Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Günyüzü ilçesinde yurttaşlar ile bir araya geldi. Başkan Ataç, CHP Günyüzü İlçe Başkanı İsa Akkaya’yı da ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Başkan Ataç son olarak Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Günyüzü ilçesine ziyarette bulundu. CHP Günyüzü İlçe Başkanı İsa Akkaya ve yönetimini ziyaret eden Ataç, yönetime görevinde başarılar diledi. Başkan Ataç daha sonra Günyüzü Belediye Başkanı Menderes Durgut’u da ziyaret etti. Ataç ardından ilçede esnaf, pazar yeri ve kıraathane ziyaretlerinde bulundu, yurttaşlarla sohbet etti.

Taksicilerin İBB’ye açtığı dava reddedildi Taksicilerin İBB’ye açtığı dava reddedildi

Ataç, ziyaretlerine ilişkin, “Sadece Tepebaşı’nda değil, Eskişehir’in en uzak noktasına kadar bir bütünlük içindeyiz. Günyüzü sakini hemşehrilerimiz de dükkanlarında, sokaklarda bizleri samimiyet ve sıcaklıkla karşıladı. CHP İlçe Başkanımız İsa Akkaya’ya çalışmalarında başarılar diledik. Ayrıca Günyüzü Belediyesi’ne de bir ziyaretimiz oldu. Vatandaşlarımızla geleceğe dönük fikirlerimizi, görüşlerimizi de paylaştık. Onlar da bizim gibi ülke geleceğine umutla bakmak istiyor. Bu birliktelik her zaman devam edecek” diye konuştu.