Haber: Ahmet Ünsal/Manisa

AKP li MKYK üyesi vc Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç eşi Kübra Yeliz Arınç ile Başkan Zeyrek’e yönelik övgü dolu sözler sarf etti.

Arınç; “Çok açık ve net bir galibiyet oldu. Bunu da hak ettiğinizi çok samimi olarak gördük”

Manisa Milletvekili Ahmet Mücahit Arınç eşi Kübra Yeliz Arınç, Başkan Zeyrek’i kutladı

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mimar Ferdi Zeyrek'i tebrik eden Manisa Milletvekili Mücahit Arınç, “Çok Açık ve Net Hak ettiğiniz Bir Galibiyet Oldu”

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, AKP MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Mücahit Arınç ve eşi Kübra Yeliz Arınç’ı konuk etti. AKP Manisa Milletvekili Mücahit Arınç, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, Manisalıların çok büyük desteğiyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mimar Ferdi Zeyrek’i tebrik etti. Başkan Zeyrek’in, Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini hak ettiğini belirten Arınç, “Çok   güzel bir kampanya yürüttünüz. Samimi ve objektif olarak takip etme fırsatımız oldu. Sizin pozitif algınız, yaklaşımınız, insanlarla kurduğunuz iletişim. Siyaset, gerçekler üzerinden yapılır. İnsanların en nihayetinde teveccühüne mazhar olmak, onlarla iletişimin karşılığını almak çok önemli. Çok açık ve net bir galibiyet oldu. Bunu da hak ettiğinizi çok samimi olarak gördük" dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Zeyrek de, “Hizmette siyaset yapmaksızın, kimseyi ötekileştirmeden Manisa’mıza el birliğiyle hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Bu anlamda kentin tüm dinamikleriyle görüş alışverişinde bulunarak Manisa’mızı daha yaşanır bir şehir hale getirmek amacıyla var gücümüzle çalışacağız” şeklinde konuştu.