Antalya'da araç hırsızlarına yönelik operasyonda 3 kişi tutuklandı Antalya'da araç hırsızlarına yönelik operasyonda 3 kişi tutuklandı

Konyaaltı Belediyesi, Ramazan ayı boyunca yedi farklı mahallede kuracağı iftar sofraları için hazırlıklarını tamamladı. İlk iftar sofrası 28 Mart Salı günü Siteler Mahallesi Kapalı Pazar Yeri’nde kurulacak. İftar sofraları, Siteler Mahallesi’nin ardından 30 Mart’ta Öğretmenevleri Kapalı Pazar Yeri ve 5 Nisan Çarşamba günü de Liman Kapalı Pazar Yeri’nde yurttaşları bir araya getirecek. 

Pınarbaşı Mahallesi sakinleri için ise 10 Nisan Pazartesi günü Pınarbaşı Kapalı Pazar Yeri’nde kurulacak iftar sofraları sırasıyla Hurma, Çakırlar ve Altınkum mahallelerinde devam edecek. Konyaaltı Belediyesi, yedi farklı mahallede kuracağı iftar sofralarının yanında, ilçe genelinde yer alan 11 farklı camide de teravih namazları öncesinde yurttaşa lokma dağıtacak. 

“DAYANIŞMA DUYGULARIMIZI PEKİŞTİRECEĞİZ”

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, aynı sofrayı ve duyguları paylaşmanın Ramazan ayını daha anlamlı hale getirdiğini ve dayanışma duygusuyla insanları birbirine daha da yakınlaştırdığını belirterek, "Kalabalık ve bereketli sofralarda vatandaşlarımızla bir araya gelerek dayanışma duygularımızı pekiştireceğimiz bir Ramazan ayı diliyorum. Allah herkesin tuttuğu oruçları kabul etsin" dedi.