Fatih Rotary Kulübü ve Ayasofya Lions Kulübü üyeleri tarafından Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı faaliyet gösteren Gönül Çarşısı’na anlamlı bir bağış yapıldı. Evlenen çiftlerin ve yakınlarının kullanabileceği özel gün kıyafetlerini bağışlayanlar arasında duayen modacı Erol Albayrak da yer aldı. Kartal Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün de iş birliği yaptığı projede ‘Evlilik Öncesi Eğitimi’ne katılan çiftlere, gelinlik gibi özel gün kıyafetleri ücretsiz ola

Fatih Rotary Kulübü ve Ayasofya Lions Kulübü üyeleri tarafından Kartal Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı faaliyet gösteren Gönül Çarşısı’na anlamlı bir bağış yapıldı.

Turgutlu Belediyesi'nden spor okulu öğrencilerine karne hediyesi Turgutlu Belediyesi'nden spor okulu öğrencilerine karne hediyesi

Evlenen çiftlerin ve yakınlarının kullanabileceği özel gün kıyafetlerini bağışlayanlar arasında duayen modacı Erol Albayrak da yer aldı. Kartal Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün de iş birliği yaptığı projede ‘Evlilik Öncesi Eğitimi’ne katılan çiftlere, gelinlik gibi özel gün kıyafetleri ücretsiz olarak kiralanacak. 

Bağışlanan özel gün kıyafetlerini Kartal Belediyesi’ne getiren Fatih Rotary Kulübü Başkanı Ayşe Oskay ve Ayasofya Lions Kulübü Başkanı Asude Evrensel Sönmez ile her iki kulübün üyelerine Gönül Çarşısı gezdirildi.

Ziyarette Kartal Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Banu Kocadağ ile Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ozan Selmanpakoğlu, Gönül Çarşısı ve bağışlar ile ilgili konuklara bilgiler verdi.

Gönül Çarşısı’nı mağaza gibi dizayn ettiklerini ve bağışlanan her ürünün sıkı bir kontrol ve temizlik işleminden sonra ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını söyleyen Selmanpakoğlu, özellikle gelinlik bağışının çok önemli bir ihtiyaca cevap verdiğini vurguladı.

Birlikte Gönül Çarşısı’nın diğer bölümlerini ve hazırlıkları devam eden engelli spor merkezini üyeleri ile birlikte inceleyen Fatih Rotary Kulübü Başkanı Ayşe Oskay ve Ayasofya Lions Kulübü Başkanı Asude Evrensel Sönmez, Kartal Belediyesi ile iş birliklerinin süreceğini ve bu tür bağışları ulaştırmaya devam edeceklerini belirtti.