Vatandaştan canlı yayında Diyarbakır Valisi'ne: Operasyonlar esrar fiyatlarını artırıyor

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu sosyal medyadan yaptığı canlı yayında dikkat çeken bir tepki ile karşılaştı. Bir vatandaş sık sık yapılan esrar operasyonlarının esrar fiyatlarını yükselttiğini i...

TOPLUM & YAŞAM 15.09.2020 - 23:32 15.09.2020 - 23:32

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu sosyal medyadan yaptığı canlı yayında dikkat çeken bir tepki ile karşılaştı. Bir vatandaş sık sık yapılan esrar operasyonlarının esrar fiyatlarını yükselttiğini iddia etti.

Ortadoğu News'in haberine göre Karaloğlu, “Sosyal Medya Buluşmaları” ismiyle yaptığı programda Diyarbakır'ın Sur ilçesini gündemine aldı. Karaloğlu'na programda sorular da soruldu.

"OPERASYONLAR ESRAR FİYATLARINI ARTIRIYOR"

Mehmet Kadri Aykan isimli bir kişi Karaloğlu'na "Sayın Valim 2 çocuk babası ve duyarlı bir vatandaş olarak yazıyorum. Esrar operasyonlarına ağırlık verilmesi güzel bir olay ama bu durum esrar fiyatlarını artırıyor ve gençler farklı kimyasal ve ucuz uyuşturuculara yöneliyor. Diyarbakır’da eroin kullanımı başını almış gidiyor. Zarar bakımından eroin ve kimyasal uyuşturucular esrardan daha tehlikeli. Devletimiz bu noktada dengeyi sağlamalı diye düşünüşorum. İyi çalışmalar Sayın Valim" diye öneride bulundu.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@