Suriye'de silahlı pozları ortaya çıkan MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz'dan istifa geldi

Suriye El Bab'da silahlı poz verip muhaliflere hakaret içeren ifadeler kullanan MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz istifa ettiğini açıkladı.

SİYASET 27.07.2021 - 18:39 27.07.2021 - 18:48

Türkiye'nin kontrolü altında olan Suriye’nin El-Bab şehrinde silahla poz vererek muhalif partileri hedef alan MHP Esenler İlçe Başkanı Suat Yılmaz sosyal medya hesabından görevinden istifa ettiğini duyurdu.

TKP, TİP, CHP, İP VE HDP'Yİ HEDEF GÖSTERDİ

Suat Yılmaz, Instagram hesabından paylaştığı fotonun altına şu notu yazmıştı: "FETÖ’nün hainlerin, sol örgütçü bölücülerin, TKP’nin, TİP’in, CHP’nin, İP’in, HDP’nin iftiralarına aldırmadan, DEAŞ’a ve PKK’ya karşı verdikleri mücadeleyle aynı dedelerinin Atatürk’ün yanında saf tuttukları gibi Türk Milletinin yanında saf tutan kardeşlerimizi ziyaretimiz..!"

"ÜLKÜCÜ HAREKET ADINA MÜCADELEM SON NEFESE KADAR SÜRECEK"

Yılmaz istifa açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Allah’ın selamı üzerinize olsun çok kıymetli Dava arkadaşlarım, ailem, büyüklerim, küçüklerim, Esenlerimizde bize destek veren kıymetli yol arkadaşlarımız, Esenlerimizin bir birinden değerli insanları, yıllarca şerefle lekelemeden, kirletmeden bu güne kadar devam ettiğim MHP Esenler İlçe Başkanlığı görevimden bu gün itibariyle istifa ediyorum. Her alanda Milliyetçi/Ülkücü Hareket adına mücadelem son nefese kadar sürecektir. Liderimizin, Teşkilatımızın emrinde olmaya, Turan coğrafyasında ki soydaşlarımızın şerefli var oluş saflarında."

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@