Spor medyasında ortalık karıştı: Fatih Altaylı ve Ercan Taner birbirlerinin numaralarını paylaştı

Habertürk Yazarı Fatih Altaylı canlı yayında TRT Spor spikeri Ersin Düzen'in TRT ve TFF'den toplam 500 bin lira aldığını iddia etti. Altaylı'nın bu iddiasına Ersin Düzen TRT canlı yayınında cevap...

SPOR 22.09.2020 - 11:27 22.09.2020 - 11:27

Habertürk Yazarı Fatih Altaylı canlı yayında TRT Spor spikeri Ersin Düzen'in TRT ve TFF'den toplam 500 bin lira aldığını iddia etti. Altaylı'nın bu iddiasına Ersin Düzen TRT canlı yayınında cevap verdi. Ersin Düzen'in yanısıra ünlü spor spikeri Ercan Taner de Twitter'dan Altaylı'ya tepki gösterdi.

Ersin Düzen’in TRT ve Türkiye Futbol Federasyonu’ndan aldığı parayla ilgili iddiaları söyleyen Altaylı şu ifadeleri kullandı: "Ben Ersin Düzen'i tanımam. Belki canlı 1 kere gördüm. TRT'den ayda 400 bin TL, TFF'den 100 bin TL alıyormuş. Okuduklarımı söylüyorum. Almıyorsa günahını almak istemem. Bütün medyada bunlar yazılıyor. Rıdvan Dilmen de TFF'den maaş konusunu söyledi ama son yayınında dile getirmedi."

"İFTİRA ATILIYOR"

Yeni Çağ'ın haberine göre Fatih Altaylı’nın canlı yayındaki iddialarına Ersin Düzen’den sert tepki geldi. Düzen, Altaylı’nın iddialarına Stadyum programında verdiği yanıtta şunları söyledi:Bu zamana kadar Allah'a şükür alnım yere bakmadı. Geçmişimde bir tane lekem olmadı. Benimle ilgili TRT'den 400 bin TL, TFF'den 100 bin TL para alıyor diye ekrandan iftira atıyorsun. Eğer bu iftirayı ispatlarsan, bundan sonra Türkiye'de Ersin Düzen'in yüzünü görmeyeceksin. İspatlayamazsan sen ne yapacaksın? Kolay mı bu kadar iftira etmak? 10'da birini almıyorum kardeşim.Bırak ayda 500 bin TL'yi. Kim bu parayı kazanıyor? Bugün benim son yayınım olsa dahi ben bu ülkede onurumla yaşadım. Ben bu ülkede lekem olmadan yaşadım. Anamın, babamın dualarıyla, tırnağımla kazıya kazıya geldim. Benim meslek kariyerim 1992'de başladı. 4 sene üniversite okudum. Birilerine iftira atarak yok edemezsiniz.  "Bu benim son yayınım olsa bile ben bu konuşmayı yaptım. Bende bu yürek var. Burama geldi artık. Sürekli insanlar birbirlerine iftira atıyor."

CANLI YAYINDA ERCAN TANER'İN TELEFON NUMARASINI PAYLAŞTI

Bloomberg canlı yayınında Altaylı, bir anda Ercan Taner'i hedef alarak "Ercan Taner kafan mı iyi? Beni arıyormuşsun, açmıyormuşum. Ulan telefon burada duruyor. Kim bilir hangi numarayı arıyorsun? Ercan Taner bu akşam iş tuttuğun çeteye laf ettim diye mi hakaret ediyorsun. Seninle yargıya gideceğiz kardeşim. Ercan Taner'e birileri 'Fatih Altaylı'ya saldır' talimatı veriyor. Benim yayında olduğumdan bile haberi yok. Böyle utanmaz bu adamlar." ifadelerini kullandı.

TANER DE ALTAYLI'NIN NUMARASINI PAYLAŞTI

Deneyimli spiker Ercan Taner'in, Fatih Altaylı'nın Ersin Düzen ile ilgili "TRT'den aylık 400 bin TL kazanıyor" ifadelerinde geçen 'Ersin' ismini 'Ercan' olarak anladığı ve bu nedenle Altaylı'yı hedef aldığı öğrenildi. Ercan Taner sosyal medya hesabından Fatih Altaylı'ya ilişkin sert Tweetler attı. Taner de Fatih Altaylı'nın numarasını paylaştı.https://twitter.com/ercantofficial/status/1308177471200788485?s=20Diğer yandan HaberTürk editörü Ayhan Şensoy da Ercan Taner'in Fatih Altaylı'yı aradığını ve özür dileyerek tweetleri kendisinin atmadığını söylediğini bildirdi.Şensoy, şu paylaşımlarda bulundu:Ercan Taner program sonrası Fatih Altaylı'yı aradı ve o twitleri kendisinin atmadığını söyledi. Altaylı'dan özür diledi.Sosyal medyada bu tartışma gündem oldu. Bu tartışmanın yanı sıra Rıdvan Dilmen'in 'FETÖ' açıklaması da geceye damgasını vurdu.https://dokuz8haber.net/gundem/politika/ridvan-dilmen-ntv-canli-yayininda-fetocu-diyerek-isimleri-acikladi/

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@