Beşiktaş'ın Ortaköy semtinde bulunan bir otelin 7. katından şüpheli bir şekilde düşen kadın ağır yaralandı. Kadının düştüğü sırada yüzünde tırnak izler olduğu iddia edilen bir erkek ise gözaltına alındı.

İstanbul'un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunan bir otelin 7. katından şüpheli bir şekilde düşen kadın ağır yaralandı. Kadının düştüğü sırada yanında bulunan ve yüzünde tırnak izleri olduğu iddia edilen bir erkeğin de gözaltına alındığı kaydedildi.

DHA'nın aktardığına göre olay, saat 01.15 sıralarında Ortaköy Yıldız Mahallesi Ortaköy Salhanesi Sokak üzerindeki bir otelde meydana geldi. İddiaya göre, ismi öğrenilemeyen bir kadın, otelin 7. katından henüz belirlenemeyen bir nedenle beton zemine düşerek ağır yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan kadın, ambulansla Taksim Eğitim ve Araştırma  Hastanesi'ne kaldırıldı.

Gözden kaçırmayın

Çocuklarını cinsel istismara maruz bırakan erkek tutuklandı Çocuklarını cinsel istismara maruz bırakan erkek tutuklandı

YÜZÜNDE TIRNAK İZLERİ BULUNAN ERKEK GÖZALTINA ALINDI

Olay sırasında kadının yanında bulunan ve yüzünde tırnak izleri olduğu iddia edilen bir erkek, polis tarafından gözaltına alındı. Polis ekipleri bölgeye güvenlik şeridi çekerken, olay yeri inceleme ekipleri de uzun süre inceleme yaptı. Kadın ile gözaltına alınan erkeğin olay öncesinde otelin yanında bulunan bir gece kulübünde tartıştıkları iddia edildi. Polisin olayla ilgili soruşturmasının devam ettiği bildirildi.