Aksaray'da otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada 4 kişi yaralandı Aksaray'da otomobil ile hafif ticari aracın çarpıştığı kazada 4 kişi yaralandı

Halk merkezleri ile bölge halkını sosyal ve kültürel anlamda daha iyi seviyeye ulaştırmayı hedefleyen Odunpazarı Belediyesi, vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. Özellikle kadınların sosyalleşmesi ve meslek sahibi olarak kendi ayakları üstünde durabilmeleri için çeşitli branşlarda atölyeler açan Odunpazarı Belediyesi, 16 ayrı mahallede yer alan 17 Halk Merkezi’nde çalışmalarına devam ediyor.

Odunpazarı Belediyesi tarafından açılan atölyelerden biri de 75. Yıl Mahallesi Selami Vardar Halk Merkezinde yer alan Dekoratif Ahşap Boyama Atölyesi. Salı günleri saat 09.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilen Dekoratif Ahşap Boyama Atölyesine, 18 kadın katılıyor. Birbirinden güzel ahşap eserlerin üretildiği atölye aynı zamanda kadınlar için terapi görevi de görüyor. Birbirinden renkli ahşap tepsiler, kutular, aynalar, sandıklara imza atan kadınlar, birlikte üretmenin ve zaman geçirmenin mutluluğunu yaşıyor.