Uygun fiyatlı ürünleri ile dar gelirlilere hitap eden bir marka olan LC Waikiki, online satış platformunda ikinci el ürün satışı yaptı. Test çalışması olarak birkaç saatliğine başlatılan uygulamanın devam edip etmeyeceği konusunda net bir karar alınmadı.

Uygun fiyatlı ürünleri ile dar gelirlilere hitap eden bir marka olan LC Waikiki, pazaryeri platformuna çevirdiği online satış platformunda ikinci el ürün satış başladı.

Dünya'nın haberine göre koronavirüs salgını döneminde daha da önemli hale gelen sürdürülebilirlik kapsamında başlatıldığı belirtilen uygulama kapsamında 140’a yakın ürün 18 TL ile 226 TL arasında değişen fiyatlar ile satışa sunuldu.

2021 yılı itibari ile pazaryerlerinden çekilen ve yalnızca kendi online sitesi üzerinden satış yapan LC Waikiki, ilerleyen saatlerde ise uygulamanın bir test çalışması olduğunu belirterek ürünleri siteden kaldırdı.

Gözden kaçırmayın

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı isyan etti: Bu mu sizin tarım politikanız? Ayvacık Ziraat Odası Başkanı isyan etti: Bu mu sizin tarım politikanız?

Şirket kaynakları, test çalışması olarak birkaç saatliğine başlatılan uygulamanın devam edip etmeyeceği konusunda henüz net bir karar alınmadığını belirtti.