Kütahyalı: "Berat Albayrak, kongrede muhteşem bir dönüş yapacak"

Güneş gazetesi yazarı Kütahyalı, eski Bakan Berat Albayrak için Çarşamba günü yapılacak AKP kongresini işaret ederek, "Berat Albayrak'ın muhteşem dönüşüne hazır olun. Hemen bakanlık için demiyorum...

GÜNDEM 22.03.2021 - 09:34 22.03.2021 - 09:34

Güneş gazetesi yazarı Kütahyalı, eski Bakan Berat Albayrak için Çarşamba günü yapılacak AKP kongresini işaret ederek, "Berat Albayrak'ın muhteşem dönüşüne hazır olun. Hemen bakanlık için demiyorum ama kongreden sonra kuvvetli bir dönüş yapacağını tahmin ediyorum" ifadelerini kullandı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan tartışmalı bir şekilde 8 Kasım 2020'de Instagram hesabı üzerinden yayınladığı bir açıklamayla istifa eden Berat Albayrak, 4 aydır hiç kamuoyu önüne çıkmadı. Aynı zamanda Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın damadı olan Albayrak hakkında çeşitli spekülasyonlar yapılırken Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı'dan yeni bir iddia geldi.

"BERAT ALBAYRAK GİTTİĞİ GÜN HEPSİ SATTI"

Cüneyt Özdemir'in YouTube kanalında konuşan Kütahyalı, şu ifadeleri kullandı:"Bazı yorumcular Naci Ağbal için, 'Faiz artırdı helal olsun' dediler daha sonra neden artırdı diye köşelerinde yazdılar. Onlar dansöz gibi oynuyorlar, Berat Albayrak gittiği gün hepsi sattı. Şimdi Albayrak kongrede muhteşem bir dönüş yapacak muhtemelen, yeniden Berat’çı olurlar. Bunlar bu, bunlar AK Parti'nin problemi. Bana göre Albayrak kongreden sonra bakanlık için demiyorum, ama bir dönüş yapacağını tahmin ediyorum. Kuvvetli bir dönüş yapacaktır, Hazine ve Maliye Bakanlığı’na dönüş yapacağını düşünmüyorum ama yeniden bir dönüş yakındır diye düşünüyorum."

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST