Gazeteci Candaş Tolga Işık Altın Kelebek adaylığından çekildi

Altın Kelebek Ödülleri'yle ilgili gazeteci Candaş Tolga Işık da adaylıktan çekilme kararı aldı.

MEDYA 01.10.2021 - 17:30 01.10.2021 - 17:43

Altın Kelebek Ödülleri'yle ilgili gazeteci Candaş Tolga Işık da adaylıktan çekilme kararı aldı. Işık, "Halk TV'den Tele1'e birçok kanalda meslektaşlarım reyting rekorları kırarken, hiçbirinin aday dahi gösterilmemesini adil bulmuyorum" dedi.

"HALK TV'DEN TELE1'E BİRÇOK KANALDA MESLEKTAŞLARIM REYTİNG REKORLARI KIRARKEN..."

Gazeteci Candaş Tolga Işık, kişisel Twitter hesabında Pantene Altın Kelebek Ödülleri'yle ilgili açıklamada bulundu. Haber Global'de sunduğu 'Az Önce Konuştum' programıyla 'En İyi Haber Haber Programı' dalında aday gösterildiğini duyuran Işık, "Ancak Halk TV'den Tele1'e birçok kanalda meslektaşlarım reyting rekorları kırarken, hiçbirinin aday dahi gösterilmemesini adil bulmuyorum. Kıymet verip oy veren herkese çok teşekkür ederim ancak böyle ödülü de adaylığı da kabul etmem söz konusu değil" ifadelerini kullandu.

GÜVENÇ DAĞÜSTÜN DE ÇEKİLMİŞTİ

Pantene Altın Kelebek Ödülleri'ne 'En İyi Erkek Şarkıcı' dalında aday gösterilen Güvenç Dağüstün de adaylıktan çekildiğini duyurmuştu. Dağüstün, bu sabah saatlerinde yaptığı açıklamada şunları kaydetmişti:

"YANDAŞ BASININ HERHANGİ BİR ORGANİZASYONUNUN KIYISINDA KÖŞESİNDE BİLE OLMAM BENİM İÇİN MÜMKÜN DEĞİL"

"Öncelikle bu teveccühü gösteren kişi ya da kişilere çok teşekkür ederim. Bilindiği gibi Altın Kelebek Ödülleri 1972 yılından beri Hürriyet Kelebek tarafından verilmektedir. Günümüze baktığımızda ise Hürriyet gazetesinin durduğu yer ortadadır. Yandaş basının herhangi bir organizasyonunun kıyısına köşesinde bile olmam benim için mümkün değildir."

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST