Eyüpspor Teknik Direktörü Arda Turan, kamuoyunda 'Fatih Terim Fonu' olarak anılan Seçil Erzan'ın yüksek faizlerle futbolcuları ve birçok kişiyi dolandırması hakkında konuştu.

tv100'de ekranlara gelen Candaş Tolga Işık'la Az Önce Konuş programına konuk olan Turan, Seçil Erzan dosyası hakkında, "Belaltı iddialardan rahatsızım, biz helal paramızı gidip bankaya verdik. Karşılığında imzalı kağıt aldık." dedi.

"BELALTI İDDİALARDAN RAHATSIZIM"

Turan, Seçil Erzan ile yaşananlar hakkında şunları söyledi:

"Seçil Erzan ne yapmış olursa olsun bir kadındır. Beni tanıyanlar bilir, benim parayla eğilecek başım yok. Yine çalışır yine kazanırım. Geçmiş olsun nezakettir, herkese tavsiye ediyorum. Bir mağduriyet var, bankanın da insanların da mağduriyeti var. Uygun şekilde çözülsün. Ben belaltı iddialardan rahatsızım.

"KÜFÜR YİYEREK KAZANDIĞIMIZ HELAL PARAMIZ"

Yoksa biz götürdük helal paramızı verdik bankaya. Öyle anlatıldığı gibi fahiş faizler yok. Bizim paralarımız her statta küfür yiyerek kazandığımız helal paramız. Kendimize göre önemli paralar. Denizbank'ın kaşesi olan kağıtlar, " Aaa işte 1'e 300 verdi" öyle bir şey yok. Mağduriyet var ortada ve mağduriyette karşılıklı kibar olmak lazım. Sen para kaybetsen ben bir şeye ihtiyacın var mı, geçmiş olsun derim. Dalga geçmem. Ben Göztepe taraftarını çok seviyorum ama ilk fırsatta Seçil Erzan dediler. Bana bir şey olmaz ben çalışır kazanırım. Ama ricam, geçmiş olsun demek nezakettir. “