Adana Büyükşehir Belediyesi'nden tiyatroculara nakdi destek

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, tiyatroculara salon tahsisinin ardından nakdi destek sağladı.BirGün'den Yakup Durmuş'un haberine göre Adana Büyükşehir Belediyesi, koronavi...

EMEK DÜNYASI 19.05.2021 - 14:49 19.05.2021 - 14:49

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, tiyatroculara salon tahsisinin ardından nakdi destek sağladı.

BirGün'den Yakup Durmuş'un haberine göre Adana Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgını döneminde toplumun mağdur kesimlerine ayni ve nakdi destek vermeyi sürdürüyor. Daha önce müzisyenlerle bir araya gelip sorunlarını dinleyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, tiyatroculara salon tahsisinin ardından nakdi destek sağladı.

KENTİN SANATSIZ KALMAMASI İÇİN

Pandemiden olumsuz etkilenen toplumun birçok kesimine ayni ve nakdi yardımlarını sürdüren Adana Büyükşehir Belediyesi, tiyatroda perdelerin kapanmaması için desteğe devam ediyor. Daha önce sıkıntılı günler yaşayan müzisyenlere de destek veren Adana Büyükşehir Belediyesi, kentin sanatsız kalmaması için yoğun çaba harcıyor.

"ÇÖLDE KALMIŞ VAHADA SU İÇENLER GİBİ HİSSETTİK KENDİMİZİ"

Tiyatro sanatçıları Başkan Zeydan Karalar’ın desteğinin ardından, “Yaklaşık 15 aydır perdelerimiz kapalı. Bu süreçten maddi manevi çok etkilendik. Çok intihar eden arkadaşlarımız oldu. Sanatsız toplum işlenmemiş toprağa benzer. Bunu gören duyan Başkanımız Zeydan Karalar bize destek oldu. Çölde kalmış vahada su içenler gibi hissettik kendimizi. Bize destek olan Sayın Başkan Zeydan Karalar’a teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST