Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın partisinin cumhurbaşkanı adayı olduğunu açıkladı.

Gözden kaçırmayın

"Sarayın çoktan unuttuğu bu insanların çığlığını dinledik" "Sarayın çoktan unuttuğu bu insanların çığlığını dinledik"

Özdağ, katıldığı bir televizyon programında, seçimlere az kaldığını ve Yavaş’ın sorumluluk alması gerektiğini söyledi. Özdağ, “Zafer Partisi olarak bizim cumhurbaşkanı adayımız Mansur Yavaş'tır. Biz Yavaş’a çağrımızı yapıyoruz, takdir kendisinindir” dedi. Yavaş’ın cumhurbaşkanı adayı olacağı iddialarına ilişkin Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Danışmanı Volkan Memduh Gültekin, dün yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bazı sosyal medya hesapları ve haber sitelerinde Başkanımız Sn. Mansur Yavaş'ın Cumhurbaşkanı adaylığı hakkında spekülatif haberler yer almaktadır. Bu haberlerle hiçbir ilgimiz bulunmamaktadır. Bizim derdimiz, gece-gündüz demeden çalışarak Ankara halkına verdiğimiz sözleri yerine getirmek, üretimi artırmak ve hiçbir çocuğun yatağa aç girmemesini sağlamaktır. Hemşehrilerimize şeffaf, katılımcı ve hesap verebilir şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz."