Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, toplu taşımada hizmet standartlarını yükseltmek, vatandaşlara daha kaliteli ulaşım hizmeti sunmak amacıyla araç filosunu genişletmeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi tarafından, Çorlu ilçesinde hizmet vermek üzere 12 adet 12 metrelik Mercedes Conecto, araç filosuna dahil edildi. Araç tanıtım törenine, Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, Genel Sekreter Yardımcısı Erdin Eral, TEKULAŞ Genel Müdürü İlyas Küçükmidil, TEKULAŞ Yönetim Kurulu Üyeleri Kazım Doğaç ve Tamer Yargı ile firma yetkilileri katıldı.

Törende konuşan Başkan Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak etkin ve verimli bir şekilde hizmet verebilmek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 12 adet 12 metrelik Mercedes Conecto aracı Çorlu ilçemizde toplu taşımada hizmet vermek üzere araç filomuza dâhil etmiş bulunuyoruz. Son model, konforlu ve engelsiz araçlarımızla vatandaşlarımıza kaliteli ve güvenli toplu ulaşım hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Yeni araçlarımız Çorlu ilçemize hayırlı olsun” dedi.