Süper Lig'de kulüplerin 2021-2022 sezonundaki harcama limitleri açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, geçen sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş'ın harcama limiti 309 milyon lira olurken, Galatasaray için 437 ve Fenerbahçe için 397 mily...

SPOR 16.06.2021 - 21:32 16.06.2021 - 21:32

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, geçen sezonu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş'ın harcama limiti 309 milyon lira olurken, Galatasaray için 437 ve Fenerbahçe için 397 milyon lira limit belirlendi.

Süper Lig takımlarının yeni sezon için lira bazında harcama limitleri şöyle:
TakımlarHarcama Limiti%25 Sapma Dahil Tutar
1.BEŞİKTAŞ309.158.217386.447.771
2.GALATASARAY437.480.550546.850.687
3.FENERBAHÇE397.640.264497.050.330
4.TRABZONSPOR219.655.520274.569.400
5.DEMİR GRUP SİVASSPOR131.122.375163.902.969
6.ATAKAŞ HATAYSPOR146.975.555183.719.443
7.AYTEMİZ ALANYASPOR116.625.336145.781.670
8.FATİH KARAGÜMRÜK106.123.422132.654.278
9.GAZİANTEP139.605.238174.506.547
10.GÖZTEPE110.545.038138.181.297
11.İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR92.003.321115.004.151
12.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR156.356.325195.445.406
13.ÇAYKUR RİZESPOR186.906.816233.633.520
14.KASIMPAŞA90.113.696112.642.119
15.HELENEX YENİ MALATYASPOR92.272.842115.341.052
16.FRAPORT-TAV ANTALYASPOR90.995.854113.744.817
17.HES KABLO KAYSERİSPOR81.102.954101.378.693
18.ADANA DEMİRSPOR116.218.789145.273.486
19.GTZ GİRESUNSPOR116.218.789145.273.486
20.ALTAY116.218.789145.273.486

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@