2021 Nisan'da yayınlamaya başladığı videolarla Türkiye'nin gündemine yerleşen organize suç örgütü lideri Sedat Peker, paylaşım yasağı olmasına rağmen, kendisine yakın olduğu belirtilen hesaplardan açıklama yapıyor.

DEMİRÖREN'İ HEDEF ALDI

Son olarak Peker, Deli Çavuş isimli hesaptan bir dizi paylaşımda bulundu. Yayınladığı videolarda Demirören Grubu'nun ve Yıldırım Demirören'e yönelik iddialar öne süren Peker, bir kez daha Demirören'i hedef aldı.

Yarını işaret eden Peker şunları yazdı:

- 40 yaşından küçük kardeşlerim, yarın size benim suçlu olduğumu ancak suç örgütü lideri olmadığımı, kendisine dostluk yapan Milangaz'ın sahibi kandırarak, orayı ele geçiren sonrasında askerlimizin kuruluşu olan OYAK'ı soyan Rumların ve Yahudilerin mallarına çökerek, haksız bir şekilde zengin olan, Ziraat Bankası'ndan çiftçimizin parası olan 750 milyon dolar kredi ile bir çok basın kuruluşunu satın alan, haramzadeleri yani 'pammıkören' ailesini anlatacağım.

- Ancak bunlar gibi kemiklik köpek değilim. Namuslu bir suçluyum. Namusunuz yok yok lan sizin... Bazıları rahmetli Cahit Çetin'in öldürülmesi ile ilgili tutuklu olan 6 kişi vardır diyeceklerdir. Sayın mahkeme, bu cinayetin bizim yargılandığımız dosya ile yani benle bir ilgisi olmadığına karar verip, bu dosyayı ayırmış ona ayrı bir dosya açmıştır.