Sedat Peker'e yakınlığıyla bilinen Tomovski, gözaltına alındı

Sosyal medya hesaplarında Sedat Peker ile birlikte birçok paylaşımı bulunan Boban Tomovski'nin, Türkiye’ye çok sayıda giriş ve çıkış kaydı bulunduğu öğrenildi.Organize suç örgütü lideri Sed...

GÜNDEM 02.06.2021 - 15:33 02.06.2021 - 15:33 Dokuz8 Haber

Sosyal medya hesaplarında Sedat Peker ile birlikte birçok paylaşımı bulunan Boban Tomovski'nin, Türkiye’ye çok sayıda giriş ve çıkış kaydı bulunduğu öğrenildi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'e yakınlığıyla bilinen Boban Tomovski isimli suç örgütü lideri, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yakalandı. Tomovski’nin, Türkiye üzerinden Mısır'a gitmek üzere olduğu belirlendi. Cumhuriyet'in aktardığı habere göre, Sedat Peker'in önceki durağı Makedonya'da birlikte hareket ettiği Boban Tomovski, Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alındı. Sosyal medya hesaplarında Peker ile birlikte birçok paylaşımı bulunan Tomovski'nin, Türkiye’ye çok sayıda giriş ve çıkış kaydı bulunduğu öğrenildi. Peker hakkında başlatılan soruşturma kapsamında şüpheli olabileceği değerlendirilen Tomovski'nin adli işlemlerinin tamamlanmasının ardından deport işlemleri uygulanması amacıyla Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapılar Şube Müdürlüğü’ne teslim edildiği ifade edildi.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@