Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, iftar sofrasının ilk gününde iftarını açmaya gelen yurttaşlara yemeklerini dağıttı. Ramazan ayında her gün 3 bin kişiye yemek dağıtıldığını kaydeden Başkan Gümüş, şunları söyledi:

“Ramazan ayı ortak sofralarda bir araya geldiğimiz, birlik ve beraberliğimizin arttığı kutsal bir aydır. Bu yıl da geleneksel iftar soframızda halkımızla bir araya geldik. İftar soframıza gelemeyen ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza da Ramazan ayında personelimiz tarafından yemek ulaştırmaya devam ediyoruz. Ramazan ayının ülkemize barış ve huzur getirmesini diliyorum.”

Ramazan ayı boyunca Perşembe Pazarı’na kurulan Menteşe Belediyesi İftar Çadırı, haftada bir kurulan pazar nedeniyle perşembe günleri Cumhuriyet İlkokulu bahçesine, haftanın bir günü de Kötekli Mahallesi’ne kurulacak.

Bodrum'da 2 kişinin otomobilde silahla vurularak öldürülmesiyle ilgili 2 zanlı adliyeye sevk edildi Bodrum'da 2 kişinin otomobilde silahla vurularak öldürülmesiyle ilgili 2 zanlı adliyeye sevk edildi