Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Cumali Miçooğlulları, mafta tarafından kaçırıldığını söyledi.

18 yaşından beri dünyayı gezdiğini söyleyen Cumali Miçooğulları, yarışmaya Hatay’dan katıldı. 67 farklı ülkeyi seyahat eden yarışmacı, seyahat anılarından oluşan 2 kitap yazdığı söyledi.

Covid erkekleri daha çok vurdu Covid erkekleri daha çok vurdu

Otellerde çalıştığı sırada yabancılardan etkilenen ve seyahatlerine bu şekilde başladığını belirten Cumali, 19 yaşında ailesine Şam Üniversitesi’nde Arkeoloji ile ilgili bir sempozyuma katılacağını söyleyerek seyahate çıktığını anlattı. 3 aylık bir seyahat planı yapan Cumali, otostop yaparak yolculuk yapmayı düşündü. Lübnan’dan çıkarak Ürdün’e geçtiği sırada bir uyuşturucu mafyasının aracına bindiğini anlatan Cumali, 6 aydır polis ekiplerinin bu mafyayla ilgili istihbarat çalışmaları yaptığını ve operasyon sırasında gözaltına alındığını ve 2 gün boyunca nezarethanede kaldığını söyledi.

MAFYA TARAFINDAN KAÇIRILDI

Polislerin serbest bıraktığı Cumali, bu kez de mafya üyeleri tarafından kaçırıldı. Kaçırıldığı süreçte sıkıntılı zamanlar geçirdiğini söyleyen Cumali, polisler tarafından kurtarıldığını ve olayın ardından Mısır’a gittiğini anlattı. 

50 BİN TL KAZANDI

Yarışmada başından geçenleri anlatan ve sorular karşısında başarılı bir performans sergileyen Cumali Miçooğulları, 100 bin TL’lik soruya kadar geldi. Bu turda ‘İtalya’da hangi sayının Romen rakamlarıyla yazılmış halinin uğursuz olduğuna inanılır?’ sorusu üzerine uzun bir süre düşünen yarışmacı, çekilme kararı aldı ve 50 bin TL’lik ödülün sahibi oldu.