CHP lideri Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a verdiği yanıtta, "Bugün resmen iç savaş naraları atmaya başladın. Bu millet bunları yemez! Bu millet sen ve sülalen saraylarda yaşayasınız diye sokaklarda kan dökmeyecek" ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Utanmadan sıkılmadan sokaklara döküleceklermiş. 15 Temmuz’da sokağa dökülenlere bu millet nasıl dersini verdiyse, siz de aynı dersi evellallah alırsınız" sözlerine yanıt verdi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

"BU MİLLET BUNLARI YEMEZ"

Ey Saraydaki Şahıs, oy oranlarını gördükçe dilinin söylediğini kulakların duymaz oldu. Bugün resmen iç savaş naraları atmaya başladın. Bu millet bunları yemez! Bu millet sen ve sülalen saraylarda yaşayasınız diye sokaklarda kan dökmeyecek.

"HALKIMIZIN ZİYARETİNE AÇACAĞIZ"

Seni ve beslemelerini seçimle göndereceğiz. Sarayını da öğrencilerin hizmetine vermeden önce; üç ay boyunca her gün 10.00-20.00 saatleri arasında halkımızın ziyaretine açacağız. Çoluk çocuk, anne baba, herkes senin nasıl bir şaşaa içinde yaşadığını görecek.

Gözden kaçırmayın

Vanlılardan CHP’li belediye başkanlarına: Belediye başkanımız nerede? Vanlılardan CHP’li belediye başkanlarına: Belediye başkanımız nerede?