CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün akşam saat 17.00 sıralarında Gaziantep’e geldi. Gaziantepliler, havaalanında Kılıçdaroğlu’nu; “İktidar”, “Gençliğin umudu Kılıçdaroğlu” sloganlarıyla karşıladı. Gençler, Gaziantep yöresine ait halk oyunu gösterisi yaparken meşale yaktı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, bugün ve yarın yapacağı bir dizi ziyaret için Gaziantep'e geldi. Kılıçdaroğlu'na CHP Genel Başkan Başdanışmanları Tuncay Özkan ile Erdoğan Toprak, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, CHP Gaziantep milletvekilleri İrfan Kaplan ile Bayram Yılmazkaya, CHP Hatay milletvekilleri Mehmet Güzelmansur ve Serkan Topal, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar eşlik etti.

Kılıçdaroğlu'nu havalimanında çok sayıda Gaziantepli yurttaş karşıladı. Kılıçdaroğlu, havalimanı binasından çıkarken folklor ekibi, Gaziantep yöresine ait halk oyunu oynadılar. Meşale yakan Gaziantepli yurttaşlar Kılıçdaroğlu'nu, "İktidar", "Gençliğin umudu Kılıçdaroğlu", "Hak, hukuk, adalet" sloganları ile karşıladı. 

"Oğlum ölü mü sağ mı bilmiyoruz!" "Oğlum ölü mü sağ mı bilmiyoruz!"

Kılıçdaroğlu, kendisini karşılayan yurttaşlara teşekkür etti.