Tahliye Haberleri

tahliye haberleri ve güncel tahliye gelişmeleri, tahliye ile ilgili tüm video, tahliye fotoğrafları ve tahliye haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


GÜNDEM

Antalya Valiliği, teleferik kazasında 19 kabindeki 137 kişinin tahliye edildiğini duyurdu.

GÜNDEM

AFAD Başkanı Okay Memiş, Antalya'daki teleferik kazasında asılı kalan 16 kabindeki 128 kişinin tahliye edildiğini açıkladı.

DÜNYA

Güney Amerika ülkesi Brezilya'nın Acre eyaletinde, şiddetli yağışların yol açtığı seller nedeniyle 11 bin kişinin tahliye edildiği bildirildi.

DÜNYA

İsrail ordusunun, Gazze Şeridi'nin güneyindeki Han Yunus kentinde kuşatma altında tuttuğu Nasır Hastanesi'nden 14 hastanın tahliye edildiği belirtildi.

Genel

Nazlı Ilıcak, yaklaşık 2 aylık tutukluluğunun ardından tahliye edildi.

GÜNDEM

Adnan Oktar örgütünde çocuğa toplu tecavüz eden şahıslar hakkındaki hapis cezası kararını bozan hakimlere meslekten çıkarma cezası verildi. Hakimlerin Yargıtay'da...

DÜNYA
GÜNDEM

AYM'nin iki kez verdiği hak ihlali kararına rağmen tahliye edilmeyen Can Atalay'ın avukatları bir kez daha mahkemeye dilekçe verdi.

GÜNDEM

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Öncü Keçeli, 8 Ekim'den bugüne kadar 1047 Türk vatandaşı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) vatandaşı ve aile...

YEREL
DÜNYA

Gazze'den Mısır'a geçtiği belirtilen 100 Türkiye vatandaşı ve aile yakınının bugün İstanbul'a ulaşması planlanıyor.

İNSAN HAKLARI

ÖHD ve TUAY-DER, 13 cezaevinde yaptıkları incelemelerde 28 tutsağın tahliyelerinin çeşitli gerekçelerle engellendiğini açıkladı.