Kolombiya Haberleri

Kolombiya haberleri ve güncel Kolombiya gelişmeleri, Kolombiya ile ilgili tüm video, Kolombiya fotoğrafları ve Kolombiya haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


DÜNYA

Kolombiya Cumhurbaşkanı Gustavo Petro, daha önce ilan ettiği üzere Ramallah'ta ülkesinin büyükelçiliğinin açılması için talimat verdi.

DÜNYA

Kolombiya Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Refah kentine yönelik saldırılarına tepki gösterdi.

DÜNYA

Kolombiya Cumhurbaşkanı Gustavo Petro, Kolombiya Devrimci Silahlı Güçlerinin (FARC) eski üyelerine darbe vurulması için "topyekun" operasyon talimatı verdi.

DÜNYA

Hamas, Kolombiya Cumhurbaşkanı Gustavo Petro'nun, Gazze'de Filistin halkına yönelik devam eden saldırıları nedeniyle İsrail ile diplomatik ilişkileri keseceğini duyurmasını memnuniyetle...

DÜNYA

Kolombiya'nın kuzeyinde düşen askeri helikopterdeki 9 askerin yaşamını yitirdiği bildirildi.

DÜNYA

Kolombiya'da ordunun operasyonunda eski Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri (FARC) üyesi 15 kişi öldürüldü, 12 kişi yaralandı.

DÜNYA

Kolombiya'da eski Cumhurbaşkanı Uribe hakim karşısına çıkacak

DÜNYA

Kolombiya'da eski FARC mensuplarıyla ELN arasındaki çatışmada 9 kişi öldü

DÜNYA

Latin Amerika'da derinin ana vatanı kabul edilen Kolombiya'nın Jerico kasabası, her yıl yerli ve yabancı binlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor.

DÜNYA

Kolombiya ordusunun eski Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri (FARC) üyelerine yönelik düzenlediği operasyonda 3 kişi öldürüldü, 12 kişi yakalandı.

Genel

Brezilya ve Kolombiya, Venezuela'daki devlet başkanı seçimi için muhalefetin gösterdiği adayların Ulusal Seçim Konseyince (CNE) onaylanmamasını eleştirdi.

DÜNYA

Latin Amerika ülkeleri, Moskova'daki terör saldırısını kınadı