Gösteri Haberleri

gösteri haberleri ve güncel gösteri gelişmeleri, gösteri ile ilgili tüm video, gösteri fotoğrafları ve gösteri haberleri Dokuz8 Haber sitemizde


DÜNYA

Fransa'da başkent Paris dahil büyük kentlerde vatandaşlar, aşırı sağa karşı tepki göstermek için sokağa indi.

DÜNYA

Fransa'da Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerinde aşırı sağın açık ara farkla ilk sırayı almasının ardından öğrenciler, başkent Paris'teki lisenin önünde gösteri...

DÜNYA

Fransa'nın başkenti Paris'te vatandaşlar, Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerinde ülkede aşırı sağın açık farkla ilk sırada çıkması üzerine sokağa indi.

YEREL

Diyarbakır Valiliği, açık alanda yapılacak her türlü eylem ve etkinliğe ilişkin yasaklama kararının 10 Haziran'a kadar uzatıldığını duyurdu.

YEREL

Bursa'daki Alaattinbey Özel Eğitim Meslek Okulunda eğitim gören özel gereksinimli 30 öğrencinin hazırlayıp sahneye koyduğu tiyatro gösterisi beğeni topladı.

DÜNYA

İsrailli aktivistler, bugün yapılan yerel seçimlerle eş zamanlı olarak başkent Tel Aviv'de İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırıları protesto etti.

DÜNYA

İsrail'in başkenti Tel Aviv'de toplanan grup, İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırılarını protesto ederek ateşkes çağrısında bulundu.

KÜLTÜR & SANAT

Antalya Devlet Opera ve Balesi (DOB), aralık ayında opera, bale, çocuk oyunu ve konser olmak üzere toplam 14 temsille izleyiciyle...

DÜNYA
Genel
KÜLTÜR & SANAT
DÜNYA