Eskişehir'deki evinden 9 Ağustos'ta ayrılmasının ardından kendisinden haber alınamayan 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Salih Güngör'ün bu sabah cansız bedeni bulundu.

Gözden kaçırmayın

Türkiye'nin dava atlası paylaşıldı: 67 ilde en çok veraset davası açıldı Türkiye'nin dava atlası paylaşıldı: 67 ilde en çok veraset davası açıldı

Eskişehir'de, 9 gündür kayıp olarak aranan üniversite öğrencisi 22 yaşındaki Salih Güngör'ün Kanlıpınar Göleti yakınlarındaki ormanda cansız bedeni bulundu. 

9 GÜN ÖNCE EVDEN AYRILDI

Odunpazarı ilçesine bağlı 71 Evler Mahallesi'nde yaşayan, Afyon Kocatepe Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisi Salih Güngör'den, 9 gün önce evden ayrıldıktan sonra haber alınamadı.

EN SON SİNYAL ALINDIĞI YERDE ÇALIŞMA BAŞLATILDI

Göngör'ün yakınları, emniyet ve jandarma ekiplerine bildirdi. AFAD, UMKE, AKUT ve çeşitli kuruluşların arama- kurtarma ekipleri, Güngör'ün cep telefonunun en son sinyal verdiği yer olan Eskişehir- Ankara yolundaki Kanlıpınar Göleti ve rekreasyon alanı ile çevresinde arama çalışması başlattı.

CANSIZ BEDENİ ORMANDA BULUNDU

Arama çalışmalarını devam ettiren İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı Asayiş Komando Bölüğü Timi, bu sabah Kanlıpınar Göleti yakınlarındaki ormanda Göngör'ün cansız bedenine ulaştı. Salih Güngör cansız bedeni, olay yerindeki incelemenin ardından otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna götürüldü.