Esenyurt'ta, çıkan silahlı çatışmada balkonda oturan Aysel Akkale isimli kadın başına isabet eden kurşunla yaşamını yitirdi. 

İstanbul Esenyurt Pınar Mahallesi'nde yapılan bir düğünde iki grup arasında yaşanan silahlı kavgada, balkonda oturan bir kadın başından vurularak yaşamını yitirirken, bir kişi de yaralandı. Alınan bilgiye göre, dün akşam düğün yapılan mahalleye gelen Ö.A., E.A., E.T., M.S., Ö.A. ve husumetli oldukları S.Y., M.A. ve A.Y. arasında silahlı çatışma çıktı. 

Gözden kaçırmayın

Altaylı, “YSK’dan oy akışı kesilecek, SADAT kontrolünde gruplar sokağa çıkacak” Altaylı, “YSK’dan oy akışı kesilecek, SADAT kontrolünde gruplar sokağa çıkacak”

Düğün sahiplerinin yaşananlara tepki göstermesi üzerine bu defa grup ve düğün sahibi arasında kavga çıktı. Çıkan kavgada Özgür Çarktepe (28) ayağından, balkonda oturan Aysel Akkale de (54) başından silahla yaralandı. 

Yaralılar yakınları tarafından hastaneye kaldırılırken, silahlı kavganın failleri de olay yerinden kaçtı. Esenyurt Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Aysel Akkale yaşamını yitirdi. Yaralı Özgür Çarktepe'nin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

6 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olay yerinde yaptıkları araştırmada 9 kovan bulan polis ekipleri, şüphelilerden Ö.A., E.A., E. T., M.S., Ö.A.'yı gözaltına aldı.