Eşini suikast sonucu kaybeden Şengül Hablemitoğlu'nun paylaşımını alıntılayan Kemal Kılıçdaraoğlu "Mafyalar, yolsuzlar, 5’li çeteler, çantacılar, örgütler, uyuşturucu baronları, soysuzlar… Size sesleniyorum, hepinizin canı cehenneme" dedi.

Doç. Dr. Necip Hablemitoğlu suikastinin firari şüphelilerinden emekli albay Levent Göktaş‘a ait olduğu iddia edilen Twitter hesabında bir dizi paylaşımlarda bulunulması, Türkiye'nin bir numaralı gündemi haline geldi. 

Ancak söz konusu hesabın Göktaş'a ait olmadığı anlaşıldı. Suikast sonucu eşini kaybeden Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu, tepkisini "Leş pazarlıklar dönüyor belli ki, leş adamların elinde oyuncak olmuş memleket" sözleriyle gösterdi.

Slovenya Cumhurbaşkanı'ndan korkutan uyarı: Savaş uzun sürerse, Balkanlar'a da sıçrar Slovenya Cumhurbaşkanı'ndan korkutan uyarı: Savaş uzun sürerse, Balkanlar'a da sıçrar

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu paylaşımı alıntılayarak şunları kaydetti:

"Mafyalar, yolsuzlar, 5’li çeteler, çantacılar, örgütler, uyuşturucu baronları, komisyoncular, soysuzlar… Size sesleniyorum, hepinizin canı cehenneme! Her tarafı lağım kokusu sardı. Bu devleti sizden temizleyeceğiz. Pirüpak bir ülke bırakacağım gençlere. Mirasım bu olacak."