Depreme Hatay ve Kahramanmaraş’ta yakalanan depremzedeler ile bir süre sohbet ederek 'geçmiş olsun' dileklerini ileten Başkan Dutlulu, depremzede çocuklarla da yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi.

Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Gürespor’u mağlup etti Turgutlu Belediyesi Kadın Basketbol Takımı, Gürespor’u mağlup etti

Bu zor günleri dayanışma ile atlatacaklarını ve yaraları hep birlikte saracaklarını belirten Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Kahramanmaraş ve Hatay’daki yıkıcı deprem felaketinin ardından Akhisar’a gelen Şahin ve Tetik ailelerini ziyaret ederek ihtiyaçlarını sorduk, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Depremzede ailelerimizin gıda, giyecek, ısınma, psikolojik destek gibi ihtiyaç duyduğu tüm konularda elimizden gelen desteği sağlamaya devam edeceğiz. Sürekli ihtiyaçları noktasında da açtığımız Sosyal Market ve Butik 7/24 depremzedelerimizin hizmetinde. Bu zor günlerin üstesinden hep birlikte dayanışma ile geleceğiz. Onları hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Akhisar Belediyesi olarak ihtiyaç duydukları her alanda yanlarında olacağız” diye konuştu.