Antalya Büyükşehir Belediyesi, Başkan Muhittin Böcek'in Covid-19 takip ve tedavisinin yoğun bakımda devam ettiğini, durumunun stabil olduğunu açıkladı.

Koronavirüs (Covid-19) testi pozitif çıkan ve bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumunun stabil olduğu bildirildi.

"TAKİP VE TEDAVİ YOĞUN BAKIMDA DEVAM ETMEKTEDİR"

Belediyenin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, "Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek'in takip ve tedavisi yoğun bakımda devam etmektedir. Kliniği stabil olup, son 24 saatte olumsuz giden bir gelişme olmamıştır" ifadelerine yer verildi. https://twitter.com/ANTALYABB/status/1305075196882231297 ​Belediye Başkanı Böcek, sosyal medya hesabından 17 Ağustos'ta yaptığı paylaşımla, Covid-19 testinin sonucunun pozitif çıktığını duyurmuş ve herkese maske, hijyen ile sosyal mesafe kurallarına uyulması konusunda uyarıda bulunmuştu. Test sonucunun pozitif çıkması üzerine hastanede sağlık durumu takip edilen Başkan Böcek, durumunun kötüleşmesi üzerine yoğun bakım ünitesine alınmış ve uyutulmuştu.