Yüksek Seçim Kurulu (YSK), çeşitli partilerin çeşitli il ve ilçeler için yaptığı seçimin yenilenmesi ve oyların yeniden sayılması taleplerini reddetti. 

YSK; CHP'nin Yozgat'ın Boğazlıyan ve Aydın'ın İncirliova ilçelerinde seçimlerin yenilenmesi, DEM Parti'nin Ağrı'nın Hamur ilçesinde oyların yeniden sayılması, MHP'nin Kırşehir'in Mucur ilçesinde oyların yeniden sayılması, AK Parti'nin Aydın'ın Koçarlı ilçesinde oyların yeniden sayılması, MHP'nin Çorum'un Bayat ilçesinde oyların yeniden sayılması taleplerini reddetti. Ayrıca AK Parti'nin Nevşehir merkezde, Isparta'nın Yalvaç ilçesinde ve Kırklareli'nin Üsküp ilçesinde oyların yeniden sayılması talepleri de reddedildi. MHP'nin Siirt'in Baykan ilçesi, Yeniden Refah Partisi'nin Urfa'nın Eyyübiye ilçesi için yaptığı başvurular da reddedildi.  

Öte yandan AK Parti'nin Ardahan'da ve Iğdır'da seçimlerin yenilenmesi; Bitlis Tatvan'da ise oyların yeniden sayılması yönündeki talepleri reddedildi. Yeniden Refah Partisi'nin, Iğdır'ın Aralık ilçesinde seçimin yenilenmesine yönelik talebi de yine YSK tarafından reddedildi.