Seçim2023 I Kılıçdaroğlu’ndan ikinci video: Bay Kemal, sözünden dönmeyecek, sana söz Seçim2023 I Kılıçdaroğlu’ndan ikinci video: Bay Kemal, sözünden dönmeyecek, sana söz

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki deprem nedeniyle Malatya’da yıkılan bir binanın enkaz görüntüsünü paylaştı ve “12:04’te Yeşilyurt'ta meydana gelen 5.6 şiddetindeki depremin ardından maalesef Malatya'da yeni binalar çöktü. Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü karşısındaki apartman da yıkılan binalar arasında” dedi.

CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, bugün saat 12:04’te Yeşilyurt’ta meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen 5.6 büyüklüğündeki depremin ardından sosyal medya hesabında, son deprem sırasında Malatya’da yıkılan bir binanın enkaz görüntüsünü yayınladı. Ağbaba, paylaşımında şunları kaydetti:

“12:04’te Yeşilyurt'ta meydana gelen 5.6 şiddetindeki depremin ardından maalesef Malatya'da yeni binalar çöktü. Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü karşısındaki apartman da yıkılan binalar arasında. Can kaybı yaşanmaması temennisiyle...”