Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan AKP Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu'nun eşi Ünsal Ban'ın şoförü Ahmet K.’nin evinde arama yapıldı. Aramalarda eşi Neslihan K. ile baldızı Zeynep Naz H. bazı evrak ve dijital materyalleri bahçede yakarken yakalandı.

Yurt dışına kaçmak isterken Muğla’nın Milas ilçesinde yakalanan Ünsal Ban ile yanında bulunan şoförü Ahmet K. de gözaltına alındı.

Bu kez de Dikili'de: Bakırçay'dan sonra Dikili'deki gölette de balık ölümleri yaşandı Bu kez de Dikili'de: Bakırçay'dan sonra Dikili'deki gölette de balık ölümleri yaşandı

Ban ile birlikte Ankara'ya getirilen Ahmet K'nin Asayiş Şubesi Gasp Büro Amirliğindeki işlemleri sürerken arama yapmak için Gölbaşı ilçesindeki evine giden polis ekipleri eşi Neslihan K. ve baldızı Zeynep Naz H.’yi bazı evrak ve dijital materyalleri bahçede yakarken yakaladı.

“BAHÇEDE BİR EL ARABAASINDA YAKMIŞLAR”

Yapılan incelemede iki çanta içerisinde yer alan çok sayıda klasör içerisindeki evraklar ile bazı dijital materyallerin bahçedeki bir el arabası içerisinde yakıldığı tespit edildi. Bunun üzerine gözaltına alınan Ahmet K'nin eşi Neslihan K. ile baldızı Zeynep Naz H. de Gasp Büro Amirliğine götürüldü.

0x0-unsal-banin-soforunun-evine-baskin-esi-ve-baldizi-evrak-yakarken-yakalandi-1661882561206