Eski AKP Ardahan İl Başkan Yardımcısı ve Telekom İl Müdürü Zafer Tahiroğlu, eski başbakan Binali Yıldırım’ı ve AKP Ardahan Milletvekili Orhan Atalay’ı hedef alan bir paylaşım yaptı

Sosyal medya hesabından Binali Yıldırım ile Orhan Atalay’ın birlikte çekilmiş fotoğrafını paylaşan Zafer Tahiroğlu, Binali Yıldırım’ın Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı yaptığı dönem için ”O dönem Türk Telekom bunların babalarının çiftliğiydi” dedi.

”İNSAN EMEĞİNE SAYGISIZ OLAN BİRİ”

Yıldırım’ın kurum içerisinde akrabalarına sahip çıktığını söyleyen Tahiroğlu, “Resimdekilerden birisi beni işimden eden o dönemin Telekoma tepeden inme getirip atadığı üst düzey akrabalarına sahip çıkan ve bana yaptıkları baskı neticesinde istifa etmemden sonra kendisiyle görüştüğümde Müdür bey bizim çocuklar seninle çalışmak istemiyorlar diyecek kadar insan emeğine saygısız olan biri, (o dönem Türk Telekom bunların babalarının çiftliğiydi ya) eski ulaştırma Bakanı Binali yıldırım” diye yazdı.

”BİZİ YÜZÜ ÜSTÜ BIRAKAN, SÖZDE DAVA ADAMI”

Tahioğlu AKP Milletvekili Orhan Atalay için ise şu ifadeleri kullandı: ”Bir diğeri bizimle dava diye yola çıkıp daha sonra yolda bulduğu ne idüğü belli olmayan adamlarla yoluna devam edip bizi yüzüstü bırakan sözde dava adamı Ardahan’ın Milletvekili Orhan Atalay bir araya gelmişler Ardahan’a bir şeyler yapmak maksadıyla görüşmüşler bu adamlar birbirine ne kadar yakışmışlar görüyor musunuz! İkisi de hizmet ve dava adamı, ikisi de bu büyük davanın yılmaz yolcuları!

Gözden kaçırmayın

"Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan'dan rahatsız" "Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKP Grup Başkanvekili Cahit Özkan'dan rahatsız"

"BU MİLLET ARTIK BU NUMARALARI YEMİYOR"

Bu millet artık bu numaraları yemiyor… Bu ikisi hakkında başka söz söylemeye gerek yok. Bu ikili hakkında yazılacak çok şey var ama edebim elvermiyor artık… Burada Kars Milletvekili Ahmet Arslan’da olmalıydı ekip tamamlanmış olurdu.

Bu ikili yarın bir gün hesap gününde yaptıkları yanlışların hesabını o yüce yaradana nasıl verecekler onu çok merak ediyorum. Çünkü ben o ekmeği kazanmak için ne kadar emek vermiş yıllarımı harcamıştım hepsi boşa gitti bu adamların yüzünden… İnsan emeğine saygısı olmayan insanlardan bu memlekete bir hayır gelmez. NOKTA”

NE OLMUŞTU?

İş insanı Hakan Çapan, geçtiğimiz yıl AKP Ardahan Milletvekili Orhan Atalay ve yakınları tarafından işletmesinin elinden alınmaya çalışıldığını öne sürmüştü.