Tarım Bakanı: Fındık fiyatlarını cumhurbaşkanımız açıklayacak

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, üreticiler tarafından merakla beklenen fındık fiyatlarını soran gazetecilere, "Boşuna beklemeyin fındık fiyatlarını cumhurbaşkanımız açıklayacak" dedi....

EKONOMİ 17.07.2020 - 15:42 17.07.2020 - 15:42

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, üreticiler tarafından merakla beklenen fındık fiyatlarını soran gazetecilere, "Boşuna beklemeyin fındık fiyatlarını cumhurbaşkanımız açıklayacak" dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, fındık fiyatlarını Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'ın açıklayacağını duyurdu.

TARIM BAKANI DEĞİL CUMHURBAŞKANI AÇIKLAYACAK

Bir süredir üreticiler tarafından merakla beklenen ve tartışma konusu olan fındık fiyatlarına dair Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den ilginç bir açıklama geldi. Bolaman Havzası Islah Projesi'nin tanıtımı için Ordu'da bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Fatsa ilçesinde organik tarım yapılan seralarda incelemelerde bulundu. Bakan, bu sırada gazetecilere dönerek, "Boşuna beklemeyin. Fındık fiyatını Sayın Cumhurbaşkanımız açıklayacak" dedi.Tarımsal ürünlere dair fiyat açıklamalarının Tarım Bakanı tarafından yapılmasını bekleyen gazeteciler bu cevap karşısında şok oldu.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@