'Soylu'nun kasasını açıklayacağım' diyen Sedat Peker, isim verdi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında açıklamalarda bulunan Devlet bağlantılı çete yöneticisi Sedat Peker, "Soylu'nun kasası" diyerek, Yüksel ve Orhan Özyurt kardeşlerin isimlerini verdi....

GÜNDEM 03.07.2021 - 20:13 03.07.2021 - 20:13

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında açıklamalarda bulunan Devlet bağlantılı çete yöneticisi Sedat Peker, "Soylu'nun kasası" diyerek, Yüksel ve Orhan Özyurt kardeşlerin isimlerini verdi.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, iş insanları Yüksek ve Orhan Özyurt kardeşlerin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun gizli ortakları olduğunu açıkladı. Peker, "Soylu'nun kasası" diyerek Yüksel Özyurt ve Orhan Özyurt'un isimlerini verdi. İki ismin aynı zamanda Esenyurt Üniversitesi'nin sahipleri olduğunu yazan Peker, "Bu kardeşler sahibi oldukları Özyurt A.Ş.’yi konkordato ilan ettirerek, karun kadar zengin oldukları halde, alacaklıların paralarının üstüne çökmüşlerdir" diye yazdı.
Peker, Twitter üzerinden şu paylaşımları yaptı:
 • “Süslü Sülüman, doncu Sülüman; ben dünyanın en kötü insanıyım demişsin ya, evet gerçekten öylesin. Senin gerçek yüzünü insanlara tam olarak gösterdiğimde, o zaman dünyanın en büyük şeytanı olduğunu herkes görecek.
 
 • Kıymetli dostlarım, Esenyurt merkez olmak üzere Bahçeşehir, Hadımköy, Kıraç bölgeleri başta olmak üzere birçok bölgede çalışma yapan Yüksel Özyurt ve Orhan Özyurt isimli doncu sülünün kasası olan gizli ortaklarıyla bugün sizleri tanıştıracağım.
 
 • Bu kardeşler aynı zamanda Esenyurt Üniversitesi’nin sahipleridir. Orhan Özyurt bu üniversitenin mütevelli heyeti başkanıdır. Bu kardeşler sahibi oldukları Özyurt A.Ş.’yi konkordato ilan ettirerek, Karun kadar zengin oldukları halde, alacaklıların paralarının üstüne çökmüşlerdir
 
 • Süslü sülünün gizli ortağı ve kasası olan bu şahısların bazı mülkleri şunlardır: Bahçeşehir’deki İstinye Üniversite Hastanesinin mülk sahipleridirler, Esenyurt City Center AVM’nin sahipleridirler, AVM haricinde aynı yapıda da 400 tane rezidans daireleri vardır.
 
 • Ayrıca devletin arazisine iki tane 10 katlı bina yapıp, bir tanesini belediyeye bir tanesini kaymakamlığa kira yoluyla vermişlerdir (bunu sihirbaz bile beceremez). Ayrıca Alkent 2000 villaları, Toskana villaları, Pelikan villalarındaki, Tulipa villalarındaki …
 
 • Birçok taşınan mülkün de sahibidirler. Mal varlıkları 1000 tane bile tweete sığmayacağı için burada kesiyorum (ancak yasal soygun yapıp konkordato ilan ettikleri için Özyurt A.Ş.’nin içini boşalttıkları için hiçbir alacaklıya da borçlarını ödemiyorlar.)
 
 • Süslü sülümanın ortağı olan bu şahıslar Esenyurt, Bahçeşehir, Hadımköy, Kıraç başta olmak üzere başkaca birçok yerin yol bakım çalışmalarını, asfalt çalışmalarını ve birçok şeyini yapıyorlar.
 
 • Formula 1 pistinin ve o güzergahtaki tüm yolların ihalelerini de süslü sülü üzerinden alıp ne kadar astronomik paralar kazandıkları da ortadadır. Kıymetli dostlarım, bu iki kardeş Esenyurt eski belediye başkanı Necmi Kadıoğlu’na kadın tuzağı kurarak görevden aldırttılar.
 
 • Necmi Kadıoğlu istifa etti, yerine meclis üyesi Ali Murat Alatepe ismindeki belediye meclis üyesi geldi (bu kişiyle ilgili de ilerleyen zamanlarda bazı paylaşımlar yapacağız. Rüşvet paralarıyla açtığı devasa özel hastaneler ve başka zenginliklerle ilgili.)
 
 • Bu operasyon doncu Süleyman’ın AK Partiyi yavaş yavaş ele geçirip Sayın Cumhurbaşkanına sadık olan kişileri diskalifiye etmenin ilk projesiydi. Necmi başkana gönderilen kızlar bilin bakalım hangi üniversitede okuyorlardır?
 
 • Tabi ki Yüksel ve Orhan isimli kardeşlerin sahip olduğu Esenyurt Üniversitesi’nde okuyorlardır. Yapılan gizli çekim bir anda elden ele dolaştırılarak Necmi Kadıoğlu görevinden ayrıldı.
 
 • Necmi Kadıoğlu bile kendisine kurulan tezgahı, süslü sülüman ve bu iki kardeşin ona yaptığını bu paylaşımlardan öğrenecek (süslü sülüman hala Necmi Kadıoğlu’yla arkadaşlık yapıyor).
 
 • Ben size dedim ya, gerçek bir şeytan. Süslü sülüman bu iki kardeşin annelerinin cenazesine bizzat katıldı, ancak doncu sülüman bu kardeşlerin gizli ortağı olduğu son bir senedir konuşulmaya başlayınca babalarının cenazesine gitmeyip akrabalarını ve bir de kendi çiçeğini yolladı.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@