Sedat Peker’den HDP’ye saldırı yorumu: Daha büyüklerini yaşayacağız

Sedat Peker, HDP İzmir İl Başkanlığı’na yönelik saldırının provokasyon amaçlı olduğunu söyledi, “Saldırının çok daha büyüklerini ne yazık ki önümüzdeki zamanlarda yaşayacağız”...

GÜNDEM 17.06.2021 - 15:03 17.06.2021 - 15:03

Sedat Peker, HDP İzmir İl Başkanlığı’na yönelik saldırının provokasyon amaçlı olduğunu söyledi, “Saldırının çok daha büyüklerini ne yazık ki önümüzdeki zamanlarda yaşayacağız” uyarısında bulundu.

Twitter'da yaptığı paylaşımda “Eğer benim tecrübeme ve samimiyetime inanıyorsanız hiçbir şartla sokağa çıkmayın.” diyen Sedat Peker, şu yorumda bulundu: “Çok büyük bir oyun kurgulanıyor. Eğer siz sokağa çıkarsanız derin mehmet ve adamları terör örgütlerinin içindeki elemanlarını olaya dahil edip ortalığı yangın yerine çevirecekler. Sadece cahil olanlar, gafil olanlar ve aptal olanlar düşmanlarının kurduğu oyunun bir parçası olurlar (bu oyunu kuranlara lütfen hizmet etmeyin).”

DAHA ÖNCE DE UYARMIŞTI

Sedat Peker, 31 Mayıs’ta attığı tweet ile “neden sürekli Alevilik vurgusu yaptığını” açıklamış, “Derin mehmetin adamları tarafından geçmişte Gaziosmanpaşa’daki kahve saldırısından çok daha büyük bir eylem yapılıp, ülkede kaos çıkarma planlarını boşa çıkarabilmek içindir. Planları bir cemevine saldırıdır.” demişti.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@