Sedat Peker dün yayınladığı 9. videoda pek yer vermediği Mehmet Ağar hakkında bugün yeni iddiaları gündeme taşıdı. Peker, Twitter'da yaptığı paylaşımda, Ağar'dan Yalıkavak Mari...

Celal Şengör canlı yayında açıkladı: İstanbul'un en sağlam ilçeleri hangileri? Celal Şengör canlı yayında açıkladı: İstanbul'un en sağlam ilçeleri hangileri?

Sedat Peker dün yayınladığı 9. videoda pek yer vermediği Mehmet Ağar hakkında bugün yeni iddiaları gündeme taşıdı. Peker, Twitter'da yaptığı paylaşımda, Ağar'dan Yalıkavak Marina içindeki Mak Petrol'ü Mehmetçik Vakfı'na bağışlamasını istedi.

Sedat Peker, bugün attığı iki tweet ile yeniden Mehmet Ağar hakkında iddialarda bulundu. "Derin Mehmet, marinanın yönetiminden ayrılmakla bu işler olmaz. Senin ve oğlunun üstüne olan, Mübariz’den gasp ettiğin, marinanın içinde olan mak petrolü de Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacaksın. Yoksa o benzin istasyonunda yaptırdığın mazot kaçakçılığının dosyasını açacağım." diye yazan Sedat Peker, Ağar'ın "mazot kaçakçılığı yaptığını" iddia etti. Peker, "Kıymetli dostlarım, dünyanın neresinde bir benzin istasyonunun beş bin tonluk gemilerin yanaşabileceği iki tane iskelesi olur? Derin Mehmet ve ekibi buradan mazot kaçakçılığı yapıyor, herkesin gözünün önünde. Muğla Emniyet Müdürü Suat da seyrediyor." diye yazdı.