Yeni yıla girilmesine sayılı günler kala, Safranbolu’da yılbaşı hareketliliği başladı. Belediye, yeni yıl etkinlikleri kapsamında Kadın Üretici Pazarı ve konser için hazırlanıyor.

Safranbolu Belediyesi yeni yıl etkinlikleri için hazırlıklara başladı. Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, şunları aktardı:

Hatay Büyükşehir’in UNICEF destekli projesi tanıtıldı Hatay Büyükşehir’in UNICEF destekli projesi tanıtıldı

“Sunduğumuz hizmetlerle hastalığından sağlığına, doğumundan, ölümüne, bebeğinden, yaşlısına tüm hemşerilerimizin hayatına dokunuş yaptığımız gibi eğlenilecek günlerde de onlar için faaliyetler düzenliyoruz. Bu seneki etkinliklerimize de tüm vatandaşlarımızı davet ediyor, yeni yılın iyiliklerle ve sağlıkla gelmesini; birlik içinde yaşayabileceğimiz ve refah seviyesi yüksek bir Türkiye olmamızı diliyorum.”

Etkinlikler kapsamında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organizesinde 24 Aralık Cumartesi saat 11.00’de Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı’nda Kadın Üretici Pazarı kurulacak. Kadın üreticiler, 31 Aralık Cumartesi gününe kadar 11.00 – 19.00 saatlerinde stantlarının başında olacak.

30 Aralık Cuma saat 19.30’da ise Safranbolu Belediyesi Müzik Okulu öğrencileri, Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi'nde dinleyici ile buluşacak. Bunların yanında şehir merkezinde süslemeler ve ışıklandırmalar yapılacak.