Peker'den hayatını kaybeden Deniz Poyraz için başsağlığı mesajı

Suç örgütü lideri Sedat Peker, HDP İzmir binasına düzenlenen silahlı saldırı  sonucu hayatını kaybeden Deniz Poyraz için başsağlığı mesajı yayınladı.Suç örgütü lideri Sedat Peker HDP İzmir...

GÜNDEM 17.06.2021 - 20:56 17.06.2021 - 20:56

Suç örgütü lideri Sedat Peker, HDP İzmir binasına düzenlenen silahlı saldırı  sonucu hayatını kaybeden Deniz Poyraz için başsağlığı mesajı yayınladı.

Suç örgütü lideri Sedat Peker HDP İzmir İl binasına yapılan saldırıyla  ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Peker açıklamasında; “Çok büyük bir oyun kurgulanıyor. Eğer siz sokağa çıkarsanız derin Mehmet ve adamları terör örgütlerinin içindeki elemanlarını olaya dahil edip ortalığı yangın yerine çevirecekler” ifadelerini kullanmıştı. Yeni bir paylaşım daha yapan Peker, bu sefer silahlı saldırıda katledilen  Deniz Poyraz için başsağlığı diledi. Peker paylaşımında şu ifadelere yer verdi; https://twitter.com/sedat_peker/status/1405549924876435459 1-Kıymetli dostlarım, İzmir HDP il başkanlığı binasına provokasyon amaçlı yapılan saldırıyla ilgili uyarı amaçlı üç tane tweet yazmıştım. Ancak bazı kesimlerce şahsıma aleyhte kampanya yapılır diye başsağlığı dilememiştim. 2-O saatten bu saate kadar çok düşündüm. Eline silah almamış genç bir kızın hunharca katledilişine bile başsağlığı dileyemiyorsak, muktedir olanlar bizi tam olarak birbirimizden uzaklaştırmışlar. 3- HDP binasında provokasyon amaçlı yapılan eylemde hayatını kaybeden Deniz Poyraz isimli kardeşimize Yüce ALLAH’tan rahmet diliyorum. (Karşıt görüşte olmak ayrı, namussuz olmak ayrı bir şey). 4-Bizim savaşımız dağdaki teröristlerle, temizliğe giden bir genç kızla asla değil. Düşmanlıklar dahi namusluca yapılmalıdır, kahpece değil. (Kardeşlerim, her ne olursa olsun lütfen sokağa çıkmayın.)

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@