Kurban Bayramı'nda partilerin Kurban Bayramı programları netleşti. CHP 17 siyasi partiyle bayramlaşacak. En çok ziyaret CHP'den yapılacak, AKP 11 siyasi partiye iyi bayramlar diyecek.

Şeker Bayramı'nda online bayramlaşma ziyaretleri yapan AKP bu kez partilerle yüz yüze bayramlaşacak. İlk olarak CHP ile bayramlaşacak olan AKP ardından Cumhur İttifakı ortağı MHP ile bayramlaşacak.

İktidar partisinin bayramlaşmaları Hür Dava Partisi, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi, Demokratik Sol Parti, Demokrat Parti, İYİ Parti, Vatan Partisi, Anavatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi'yle devam edecek.

HDP, GELECEK VE DEVA İLE BAYRAMLAŞMAYACAK

AKP'nin bayramlaşma programında HDP, Gelecek Partisi ve DEVA yer almıyor. AKP Genel Merkezi'nde bayramlaşmaya gelen siyasi partileri kabul heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin, Ankara Milletvekili Orhan Yegin, Kadın Kolları MYK Üyesi Ayten Aydın ve Gençlik Kolları MYK Üyesi Ertuğrul Osman Yörük yer alacak.

CHP 17 SİYASİ PARTİYLE BAYRAMLAŞACAK

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Kadın Kolları Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Necla Kacan ve Gençlik Kolları Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Uygar Elitoğ'un yer aldığı CHP heyeti bu Kurban Bayramı'nda 17 siyasi partiyle bayramlaşacak.

Genel merkezde ilk olarak AKP heyetini ağırlayacak olan ana muhalefet partisi, sonra sırasıyla DSP, Vatan Partisi, HDP, İYİ Parti, BBP, DP, MHP, Saadet Partisi, Anavatan Partisi, Genç Parti, DEVA, Gelecek Partisi, Yeniden Refah Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Türkiye Değişim Partisi ve Memleket Partisi'yle bayramlaşacak.

MHP 8 PARTİYLE BAYRAMLAŞACAK

MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MYK Üyesi Necmi Yıldırım, Genel Başkan Danışmanı Merve Menekşe’den oluşan MHP heyeti ise Kurban Bayramı'nda 8 siyasi partiyle bayramlaşacak.

Genel merkezde ilk olarak DSP'yi ağırlayacak olan MHP heyeti sırasıyla AKP, BBP, Türkiye Değişim Partisi, Yeniden Refah Partisi, Saadet Partisi, CHP ve Memleket Partisi heyetleriyle bayramlaşacak.

İYİ PARTİ 16 SİYASİ PARTİYLE BAYRAMLAŞACAK

3 kentte erkek şiddeti: 3 kadın yaşamını yitirdi 3 kentte erkek şiddeti: 3 kadın yaşamını yitirdi

İYİ Parti Eğitim Politikaları Başkanı Sevinç Atabay, Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş, Gençlik Politikaları Başkanlığı'ndan Onur Hondoroğlu'ndan oluşan İYİ Parti heyeti bu bayramda 16 partiyle bayramlaşacak.

Türkiye Değişim Partisi'yle bayramlaşma ziyaretlerine başlayacak olan İYİ Parti, ardından Saadet Partisi, DP, CHP, Milli Yol Partisi, AKP, DSP, Gelecek Partisi, Deva Partisi, Anavatan Partisi, Yeniden Refah Partisi, Genç Parti, Hür Dava Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi, Memleket Partisi ve Merkez Partisi'yle bayramlaşacak.