CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Türkiye Foto Muhabirleri Derneği (TFMD) Başkanı Rıza Özel ve yönetim kurulu üyelerini kabulünde yaptığı açıklamada, genel başkanlığa seçilmeden önce olduğu gibi mütevazi bir yaşam sürmeye çalıştığını ifade etti.

"GÜVENLİK KULÜBESİ KOYMAK İSTEDİLER"

Yanındaki korumalara alışmaya çalıştığını belirten Özel, "İlk vekil olduğumdan bu yana misafirhanede kalıyorum. Hala Adana Milletvekili Burhanettin Bulut ve Türk Eczacıları Birliği Başkanı Arman Üney ile aynı misafirhanede kalıyorum. Genel başkan seçilince misafirhanenin girişine güvenlik kulübesi koymak istediler. Gerek olmadığını söyledim" dedi.

"ÇEKİRDEK AİLEMİZ ATOMLARINA AYRILMIŞ DURUMDA"

Özel, TBMM çalışmaları döneminde kendisinin Ankara'da, eşi Didem Özel'in Manisa'da eczanesinin başında, kızı İpek'in ise İstanbul'da okulda olduğunu söyledi.

"3 kişilik çekirdek bir aileyiz. Çekirdek ailemiz atomlarına ayrılmış durumda. Ama artık Manisa'ya gitmek için fırsat kolluyorum. Geçen gün gençlik kollarından, 'Toplantıyı nerede yapalım' diye geldiler. Ben de 'Şehzadeler kenti Manisa'da yapalım' dedim. 15-16 Aralık'ta Gençlik Kolları İl Başkanları toplantımızı Manisa'da yapacağız. Gençlere Manisa'yı da gezdireceğim. Ailemi de görmüş olacağım. 4 haftadır Manisa'ya gitmiyorum" diye konuştu.