Mısır Uluslararası İşbirliği Bakanı Rania al-Mashat, piramitleri uzaylıların yaptığını iddia eden Elon Musk'ı ülkeye davet etti.Mısır piramitlerini uzaylıların yaptığını iddia eden Tesla ve...

Mısır Uluslararası İşbirliği Bakanı Rania al-Mashat, piramitleri uzaylıların yaptığını iddia eden Elon Musk'ı ülkeye davet etti.

Mısır piramitlerini uzaylıların yaptığını iddia eden Tesla ve Sapce X kurucusu Elon Musk, Mısır'a davet edildi.

"PİRAMİTLERİ İŞÇİLER İNŞA ETTİ"

SpaceX ve Tesla şirketinin sahibi olan, dünyanın en zengin insanlarından Elon Musk, 31 Temmuz'da paylaştığı bir tweette "Piramitleri uzaylıların inşa ettiği aşikar" ifadelerini kullanmıştı. Tweeti alıntılayan Mısır Uluslararası İşbirliği Bakanı Rania al-Mashat piramitleri görenlerin, bunların işçiler tarafından inşa edildiğine ikna olacağını söyledi. Al-Mashat, "İşlerinizi büyük bir beğeniyle takip ediyorum. Sizi ve Space X'i piramitlerin nasıl inşa edildiğini anlatan metinleri incelemek ve piramitleri inşa edenlerin mezarlarını görmek için davet ediyorum. Bay Musk, sizi bekliyoruz" paylaşımında bulundu.Uzmanlar 1990'larda keşfedilen piramitleri inşa edenler için yapılan mezarların, bu dev yapıların antik Mısırlılar tarafından inşa edildiğini kanıtladığını söylüyor.