Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "Ankapark'ın kapılarını mevcut durumunu paylaşmak için yarın basına, çok yakında ise vatandaşlarımıza açacağız" açıklamasını yaptı. Yavaş, Ankapark'ın son halini gösteren bir videoyu da paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek döneminde yapılan ve 801 milyon dolara mal olmasına rağmen bir türlü kullanıma açılamayan ve 18 Temmuz 2022 tarihinde Ankara Büyükşehir Belediyesine devredilen Ankapark'ın yarın basına, çok yakında da vatandaşlara açılacağını parkın mevcut durumunun videosunu paylaşarak duyurdu.

Yavaş, sosyal medya hesabından, "Ankapark'ın kapılarını mevcut durumunu paylaşmak için yarın basına, çok yakında ise vatandaşlarımıza açacağız" açıklamasını yaptı. Yavaş'ın paylaştığı videonun sonunda "Detaylar yakında kamuoyu ile paylaşılacak" ifadeleri kullanıldı.

Ankara Valisi Şahin: Fırtına nedeniyle Yenimahalle’de bir inşaatta kolon devrilmesi neticesinde bir vatandaşımız hayatını kaybetti Ankara Valisi Şahin: Fırtına nedeniyle Yenimahalle’de bir inşaatta kolon devrilmesi neticesinde bir vatandaşımız hayatını kaybetti

,

EMİR: İHANETİN BAŞ MİMARI ER GEÇ HESAP VERECEK

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir de sosyal medya hesabından, "1 milyar dolara yakın para harcayarak yaptıkları hurda yığınını herkes görecek. Bu ihanetin baş mimarı er geç hesap verecek" açıklamasına yer verdi.