"Lükse yatırım yapmayın" diyen Diyanet, beş yıldızlı otellerde toplantı düzenledi

Vaazlarında, “Lükse yatırım yapmayın” diyen Diyanet, kurum içi seminerlerini Antalya ve Ankara'daki beş yıldızlı lüks otellerde yaptı.Vaazlarında, “Lükse yatırım yapmayın” diyen Diyanet, kur...

GÜNDEM 14.03.2021 - 09:06 14.03.2021 - 09:06 Dokuz8 Haber

Vaazlarında, “Lükse yatırım yapmayın” diyen Diyanet, kurum içi seminerlerini Antalya ve Ankara'daki beş yıldızlı lüks otellerde yaptı.

Vaazlarında, “Lükse yatırım yapmayın” diyen Diyanet, kurum içi seminerlerini Antalya’daki beş yıldızlı lüks otellerde yaptı. Sözcü'den Ali Ekber Ertürk'ün haberine göre, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşliyen, Ankara'daki Hacı Bayram Camii'ndeki vaazında Müslüman'ın lüks, şatafat ve israftan uzak olması gerektiğine vurgu yaptı.

ANKARA'DA DİYANET'E ÖZEL SALON OLMASINA RAĞMEN 5 YILDIZLI OTEL TERCİHİ

İşliyen bu tavsiyede bulunurken Diyanet, 5 yıldızlı otellerde toplantı düzenledi. Diyanet, 2020'de kurum içi çalışmalara yönelik toplantılar organize etti. 15 Ocak'ta “Murakıplar Semineri”, 27-30 Ocak'ta “Eğitim Görevlileri Semineri”, 18-24 Ocak arasında da “4-6 Yaş Grubu Kur'an Kursu Öğreticilerine Yönelik Hizmet İçi Eğitim Semineri” düzenledi. Bu toplantı ve seminerler Antalya'da 5 yıldızlı lüks otellerde gerçekleştirildi. Diyanet, Ankara'da 322 kişilik salonu olmasına rağmen, Din İşleri Yüksek Kurulu'na aday üyeleri belirlemek için yapılan toplantı için de Ankara'da 5 yıldızlı oteli tercih etti.

Yorumlar
Yükleniyor...
0
.
DOLAR
EURO
STERLIN
ALTIN
BIST

Gelişmelerden Haberdar Olun

@