Ağır makinelerin veya eşyaların taşınması sırasında insan gücü yetersiz kalır. Hatta bunu riske atmak hem eşyaların zarar görmesine hem de işçinin sağlık problemi yaşanmasına neden olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için liftli nakliye güvencesini göz önünde bulundurmak daha doğru olacaktır. Böylece:

 • Ağır eşyalara herhangi bir zarar gelmesi engellenir.
 • Çarpma, kırma gibi durumların önüne geçilir.
 • İnsan gücüne gerek kalmadan nakliyenin gerçekleşmesi sağlanır.

Kısacası nakliyeden kaynaklı meydana gelecek her türlü riskin önüne geçilir. Kısa sürede ağırlıkları nasıl olursa olsun eşyaların taşınması sağlanır. Üstelik maliyetlerin de son derece düşük olması, avantajlı olduğunu gözler önüne sermekte. Yani bütçeden ve zamandan tasarruf etmek isteyenlerin tercihi liftli taşımacılıktan yana oluyor.

Liftli Taşımacılık Araçlar

Liftli nakliye adına başta eşyaların durumu dikkate alınır. Tespite bağlı olarak araç tercih edilir ve gerekli materyaller hazırlanır. Tüm hazırlıkların tamamlanması halinde belirtilen gün içerisinde nakliyenin gerçekleşmesine özen gösterilir. Yani herhangi bir aksaklık yaşanmaz ve son derece planlı bir şekilde harekete geçilir. Örneğin nakliye için geçerli olan araçlar:

-Kamyon: Liftli yapılsın kamyonlardan temin edilmesi sağlanmıştır. Yani kamyon arkasına asansör yapısı inşa edilmiştir. Temelde liftli yerine asansörlü taşımacılık adı da verilebilir. Kamyonlara asansörler eşliğinde eşyaların alınması sağlanır.

-Kamyonet: Liftli taşımayı etkili ve kolay hale getiren bir diğer husus ise transpalet oluyor. Çünkü transpalet eşliğinde eşyaların araca yüklenmesi kısa sürüyor. Yine insan gücünün minimum seviyede kalması sağlanır. Kamyonete eklenen son teknoloji eşliğinde taşıma tamamlanır.

Liftli Kamyonet Avantajları Nelerdir?

Liftli nakliye önceden de belirttiğimiz gibi insan gücünü minimum seviye tutuyor. Böylece ekstra personel ödemesi yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Sadece eşyalara göre hazırlanan araçlardan nakliyenin gerçekleşmesi sağlanır. Araçlar da son derece ekonomik fiyatlardan kiralanır. Üstelik:

 • Ekstra bir vinç ücreti ödemeniz gerekmez.
 • Ağır eşyalar için temin edilen forklife de gerek kalmıyor.

Bu araçlara yönelik ücretler ortadan kalkar. Sadece liftli araçlardan nakliye ücretini temin etmeniz beklenir. Yani son derece makul fiyatlardan taşınma faaliyetleri sürdürülür. En büyük avantajın maliyet olduğu açık durumda. Haricinde:

 • Ağır eşyaların taşınma sırasında hasar görmesi engellenir.
 • İnsan gücüne bağlı sağlık sorunları da ortadan kalkar.

Her türlü eşya için liftli nakliye tercih edilebilir. Evden eve, ofis ya da fuar taşımacılığı gibi çeşitli alanlarda göz önünde bulundurulur. Her türlü ihtiyaca yönelik nakliye hizmetleri devreye giriyor.

Liftli Nakliye ile Neler Taşınır?

Liftli nakliye tercih edenler paletli yüklerden kurtulabilir. Daha çok paletli yükler için temin edilen nakliye türlerinden bir tanesidir. Üstelik palet yüklerinden kaynaklı olarak daha makul fiyatlardan taşınmanın gerçekleşmesi sağlanır. Haricinde ağır cihazlar ve ATM taşımacılığı için tercih halinde. Çelik kasalar ile tekstil makineler adına da temin edilir.

Sesi ışık sistemleri gibi sahneye ilişkin lojistik alanında kullanılır. Önceden söylediğimiz gibi fuar ya da stand taşımacılığında sık sık liftli araçlar temin edilir. Bu yolla tüm ağır eşyaların araçlara yüklenmesi ve varış noktasına geçilmesi sağlanır. Belirtilen gün ve saatte nakliyenin tamamlanmasına özen gösterilir. Tüm bunların haricinde:

 • Tıbbi cihazların taşınması için tercih edilir.
 • Ofis ya da büro taşımacılığı için öne çıkmıştır.
 • Catering hizmetleri için de sık sık liftli araçlar temin ediliyor.

Liftli Nakliye Ücretleri

Yüklenecek olan eşyanın sayısı, kilosu ve hassasiyeti dikkate alınır. Aynı zamanda şehir içi ya da şehir dışı olması önemlidir. Tüm bu detaylara göre liftli lojistik fiyatlarını değerlendirmeniz mümkün. Başta teklif almak isteyenlerin eşyalar ve taşınacak olan mesafe hakkında bilgi vermesi beklenir. Bu yolla net bir fiyat bildirilir.

En baştan belirttiğimiz üzere liftli nakliye son derece ekonomiktir. Cep yakmayan fiyatlar ile taşınmanın gerçekleşmesi sağlanır. Üstelik taşıma sırasında eşyalara herhangi bir zarar gelmez. Periyodik olarak bakımı yapılan liftli araçlardan taşımanın yapılması sağlanır. Son teknoloji ile desteklenen araçlar her türlü eşyayı taşımaya uygundur.

Liftli Nakliye Sigortası Var Mı?

Firmamız sigorta dahilinde nakliye hizmeti veriyor. Önce eşya kontrollerine geçiliyor ve sigortanın hazırlanması sağlanıyor. Olası eşya hasarlarına ilişkin sigortalar devreye girer. Ekspertiz incelemeleri neticesinde sigorta belirlenir ve ödemesi yapılır. Liftli taşımacılık öncesinde:

 • Danışmanlık hizmeti alarak her konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.
 • Önce fiyatlar belirlenir ve randevuya geçilir.
 • Müşterinin isteklerine göre anlaşma sağlanır ve sigorta gerçekleşir.

Yani taşımadan önce anlaşma ele alınır. Anlaşma dahilinde sigortaya da yer verilir. Bu sayede olası hasarların önlemi alınır. Örneğin taşınma sırasında eşyaya zarar geldiyse inceleme gerçekleşir. Hasarın giderilmesi adına ödeme yapılır. Tüm bu imkânlar son derece makul fiyatlardan müşteri karşılıyor. Sigortalı taşımacılık faaliyetlerimiz ile içiniz rahat edecektir. Eşyaların güvence altına alınması ve adrese teslim edilmesi sağlanır.

Liftli Araçlarla Güvenli Teslim

Liftli teslimat için araç bakımına son derece önem veriliyor. Periyodik bakımlar sayesinde araçlardan kaynaklı herhangi bir sorun yaşanmıyor. Hem kamyonlar hem de kamyonetler için ayrı bakım işlemlerine yer verilir. Bakımı tamamlanan araçlar liftli yapıları ile eşyaları toplamaya ve araca yüklemeye başlar.

Yükleme sırasında transpalet temin edilir. Bu sayede insan gücünden tamamen uzaklaşılır. Ve de güvenilir araçlar ile eşyanın indirilmesi, çıkarılması ya da yüklenmesi sağlanır. Tüm bu aşamada eşyaların hasar görmesi engellenir. Sağlam ambalajlara sahip olan eşyaların taşınma sırasında zarar görmesi mümkün değil. Bunun için paketleme ve ambalaj son derece önemlidir.

Son Teknoloji ile Taşıma Hizmetleri

Lojistik alanında ki son teknoloji liftli araçlar olarak biliniyor. Yani asansörler eşliğinde taşınmanın son derece verimli hale gelmesi sağlanıyor. Özellikle de nakliyenin hızlı ve ekonomik olması adına liftli araçlar temin edilmekte. Kamyonlar ve kamyonetler sayesinde eşyaların taşınması kısa sürüyor. Ve de:

 • Taşınma sırasında vinç temin etmek gerekmiyor.
 • Sadece nakliye ücretlerine yer veriliyor.

İnsan gücüne gerek kalmadığı için de fiyatlar makul tutulmakta. Üstelik fiyat dahilinde lojistik sigortalar da mevcut. Yukarıda söylediğimiz gibi sigorta güvencesi ile içiniz rahat edecektir. Böylece eşyalar hasar geldiğinde ödemesi yapılır. Ödemeye göre hasarın giderilmesi ya da eşyanın yenilenmesi mümkün olacaktır. Ödemeler için ekspertiz devreye girer. Tüm bu detaylara ilişkin müşteriler bilgilendirilir ve istekleri doğrultusunda lojistik hizmetleri devreye girer.

Liftli Nakliye Teklifi Almak

7 gün 24 saat boyunca aktif olan çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. İsterseniz iletişim formu dahilinde de danışmanlarımıza bağlanabilirsiniz. Örneğin nakliye alanı, eşyalar, sigorta ve ödemeler hakkında detaylı bilgi almanız sağlanır. Bu yolla müşteri talepleri dikkate alınır ve nakliye hizmetleri devreye girer.

Liftli taşıma hizmetleri için kaliteden ödün vermiyoruz. Alanında uzman personelimiz ve son teknoloji araçlarımız ile her daim yanınızdayız. Her türlü eşyanın nakliyesi için harekete geçilmekte. Araçlarımız binlerce kiloluk eşyaları taşımaya uygun durumda. Aynı zamanda şehir içi ya da şehir dışı olsun her türlü adrese teslimatın gerçekleşmesi sağlanır.