Kütahya Barosu Türk Halk Müziği Topluluğu 5. geleneksel Anadolu'dan Esintiler solo ve koro konseri Hezar Dinari Kültür Merkezi'nde sahnelendi. Konsere Belediye Başkanı Prof Dr Alim Işık, MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ile birlikte katıldı.

Gazipaşa Belediye Başkanı Yılmaz’dan SMA tip 1 hastası arya bebeğe ziyaret Gazipaşa Belediye Başkanı Yılmaz’dan SMA tip 1 hastası arya bebeğe ziyaret

Kütahya Barosu’nun geleneksel hale getirdiği ve bu yıl beincisini düzenlediği Kütahya Barosu Türk Halk Müziği Topluluğu Anadolu'dan Esintiler solo ve koro konseri Hezar Dinari Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Konserin açılış konuşmasını yapan Kütahya Baro Başkanı Av Ahmet Atam, Kütahya Barosu'nun hayata farklı pencerelerden bakmayı ilke haline getirdiğini ifade etti. Baro Başkanı Atam, konsere gelen herkese teşekkür etti.

Konseri MHP Kütahya Merkez İlçe Başkanı Ayhan Toy ile birlikte izleyen Belediye Başkanı Prof Dr Alim Işık, konserde emeği geçen avukatlara ve Kütahya Barosu'na teşekkür etti