Kuşadası Belediyesi, CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız’ı ağırladı. Belediye Başkanı Ömer Günel'den tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili bilgi alan Yıldız, “Kuşadası, Başkanımız Ömer Günel’in göreve gelmesinden sonra yapılan yatırımlarla hak ettiği yere geldi” dedi.

CHP Kuşadası İlçe Örgütü'nün saha çalışmaları için bir dizi temasta bulunmak üzere Kuşadası’nı ziyaret eden CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, CHP Kuşadası İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gürbilek, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcıları Oğuzhan Turan ve Özgür Batçıoğlu, Belediye Meclis üyesi Emre Fazlılar, CHP Milletvekili aday adayı Feridun Uzun ve partililer hazır bulundu. 

Günel, Yıldız’ın ziyaretinden dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, şöyle konuştu:

Manisa’da bir haftada uyuşturucudan 105 gözaltı 9 tutuklama Manisa’da bir haftada uyuşturucudan 105 gözaltı 9 tutuklama

“OCAK AYINDAN İTİBAREN ÇOCUKLARA BESLENME DESTEĞİ VERECEĞİZ”

“Öncelikle Sayın Milletvekilimiz Hüseyin Yıldız’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Kuşadası Belediyesi olarak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun sosyal belediyecilik alanında belirlediği kriterler doğrultusunda kentimizde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir yandan ihtiyaç sahibi ailelerimize yakacak, soba ve mandalina yardımında bulunurken bir yandan da üniversite öğrencilerimize ücretsiz akşam yemeği hizmeti sunuyoruz. Ocak ayının ilk haftasından itibaren okulda eğitim gören 5-14 yaş arası çocuklarımız için beslenme desteği vermeye başlayacağız. Ayrıca ihtiyaç sahibi ailelerin 7 yaşına kadar olan çocuklarına da haftalık 2 litre süt yardımında bulunacağız. Sosyal belediyecilik anlayışımızdan asla taviz vermeyeceğiz.”

Hüseyin Yıldız ise şunları söyledi:

“KUŞADASI HAK ETTİĞİ YERE GELDİ”

“Başkanımız Ömer Günel, göreve başladığından bu yana geçen sürede Kuşadası’na çok önemli yatırımlar yaptı. Kuşadası’nda cadde ve sokakların yenilenmesi, alt ve üstyapıyla ilgili esaslı çalışmaların yapılması bizi çok mutlu ediyor. Kuşadası hak ettiği yere geldi. Bütün bu hizmetlerin kararlı bir şekilde devam etmesinden çok memnunuz. Bir kere daha belediye başkanımıza ve çalışkan kadrosuna teşekkür ediyorum. Ayrıca yeni hizmet binasının Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ve Kuşadası Belediyesi’ne hayırlı olmasını diliyorum.”