CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın Sezen Aksu'ya yönelik sarf ettiği 'dillerini koparmak görevimizdir' sözlerine sosyal medya hesabı üzerinden tepki gösterdi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan da dün Cuma namazında minber yaptığı konuşmada Aksu'yu hedef almış ''O dilleri koparmak görevimizdir'' demişti. 

Erdoğan'ın yapmış olduğu konuşma tepkilere neden olurken; CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ın o sözlerine tepki geldi.

Gözden kaçırmayın

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’den sanatçı Niyazi Koyuncu’ya davet Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’den sanatçı Niyazi Koyuncu’ya davet

''GÜNDEM YARATMA PEŞİNDE''

Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamada ''Onbinlerce trolüne her türlü küfrü ettirir, sonra deyim paylaştı diye gazeteciye gece yarısı baskını yaptırır. Camide sanatçının dilini kopartacağını söyler'' diyen Kılıçdaroğlu, ''Kendisi uzun zamandır yok hükmünde olduğu için, gündem yaratma peşinde. Buralara kadar düştü zavallı. Milletimiz ve ülkemiz bu provokasyonları da atlatıp, huzura, barışmaya yürümeyi bilecektir'' ifadelerini kullandı. 

345710_595x266